Była pewna, że znalazła zwykłego szczeniaczka. Dopiero kiedy podrósł, okazało się, jak bardzo się myliła

Szczeniaki
.
Wstecz

1 z 8

Dalej

Szczeniaki przykuwają uwagę większości osób, nic więc dziwnego, że ten również został zauważony przez pewną kobietę. Jayne Guiney była pewna, że uratowała malutkie szczenię. Kiedy jednak zwierzątko trochę podrosło, okazało się, że bardzo mocno się myliła, a znaleziony przez nią mały słodziak wcale nie jest zwykłym psem. Przedstawiamy niesamowitą historię Australijki i jej nietypowego pupila.

Szczeniaki potrafią rozczulić nawet największego twardziela. Nie da się przejść obojętnie obok ich uroczych pyszczków. Podobnie było w przypadku tej kobiety, która pewnego dnia na swoim podwórku dokonała niezwykłego odkrycia.

Jayne Guiney mieszka na co dzień w niewielkim miasteczku Wandiligong w Australii. Pewnego dnia znalazła w swoim ogrodzie coś, obok czego nie dało się przejść obojętnie. Beztrosko leżało tam sobie niewielkie stworzenie. Na pierwszy rzut oka kobieta uznała, że zwierzęciem musi być albo zagubiony szczeniaczek, albo maleńki lisek. Nie miała jednak stuprocentowej pewności, co to za gatunek.

- Obudziłam się i wyszłam na zewnątrz, bo zdawało mi się, że słyszę za domem jakieś odgłosy. Słuch mnie nie mylił, bo w ogrodzie dostrzegłam małe zwierzę. Podeszłam bliżej i wyciągnęłam w jego stronę ręce. Nie stawiał oporu, więc go podniosłam. Wtedy on wtulił się w moje ramiona. Pomyślałam, że może to być mały lisek, bo miał dość szpiczastą mordkę, ale z drugiej strony do złudzenia przypominał szczeniaczka - relacjonuje Jayne.

Kobieta przez cały weekend dbała o to maleństwo, by nic mu nie zabrakło. Kiedy tylko w poniedziałek otwarto klinikę weterynaryjną, bezzwłocznie się tam udała. Weterynarz tam pracujący, nawet się nie zastanawiał i stanowczo oznajmił kobiecie, że to nie jest zwykłe szczenię.

Aby dowiedzieć się, kim jest zwierzak znaleziony przez kobietę i jak potoczyły się jego dalsze losy, kliknij "Następna Strona".

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Miał zjawiskowo piękną żonę, nie mógł tego znieść. Skrzywdził ją tak, że nie może patrzeć w lustro, wstrząsające zdjęcia
2. Zaczęli przyklejać malutkie pieniądze do podłogi. Efekt końcowy jest piorunujący
3. Panny młode płakały, gdy zobaczyły swoje torty weselne. Paskudne, sam ich widok powoduje mdłości
4. Zdjęcia po lewej przerażają, a po prawej są niesamowite. Chodzi o skrzywdzone psy i koty
 
 

Następna strona