Jej dziecko urodziło się zdrowe. Jednak w tej samej chwili urodził się ktoś jeszcze

Szczeniaki, narodziny dziecka
archiwum prywatne
Wstecz

1 z 11

Dalej

Podwójne narodziny

Szczeniaki to jedne ze słodszych zwierząt na świecie, a konkurować o miejsce na podium w kategorii "najbardziej rozczulający widok" mogą z nimi tylko niemowlęta. Chyba każdy zgodzi się, że choć pochodzą z dwóch różnych światów, mają ze sobą naprawdę wiele wspólnego. Niemal tak samo małe, równie bezbronne i wystarczy, że zrobią skruszone oczy, a serce każdego mięknie w ułamku sekundy. Historia, którą chcemy mam opowiedzieć, ukazuje kolejną wspólną rzecz, która jednak nie pojawia się w każdym przypadku. 

Szczeniaki potrafią odmienić życie rodziny, która decyduje się na przygarnięcie czworonoga pod swój dach. Eksperci twierdzą, że szczególnie jeśli chodzi o dzieci, posiadanie zwierzaka może nieść ze sobą wiele korzyści, bowiem wychowywanie się w towarzystwie czworonogów ma niebywały wpływ na kształcenie się osobowości małych ludzi. W późniejszych latach są bardziej empatyczni, opiekuńczy i odpowiedzialni za siebie i innych. 

W tym wypadku może być podobnie, a sposób w jaki połączyły się drogi małego psiaka i nowo narodzonego dziecka jest zdumiewający. Ivette Ivens posiadała się ze szczęścia, gdy na świecie pojawił się jej mały synek, który już od pierwszego dnia odmienił jej codzienność. W natłoku nowych obowiązków kobieta nie miała już tyle czasu dla samej siebie co przedtem, jednak gdy udało jej się zdobyć chwilę wytchnienia, postanowiła zrelaksować się przy czytaniu gazety. 

Przeglądała stronę z różnej maści ogłoszeniami, gdy natknęła się na informację od właściciela małego psiaka, szukającego dla niego nowego domu. Okazało się, że zwierzak urodził się dokładnie w tym samym czasie co chłopiec, dlatego Ivette od razu poczuła, że to właśnie ona powinna zapewnić psiakowi bezpieczny kąt do życia. 

Już po kilku dniach buldog francuski o imieniu Farlay radośnie hasał po jej domu, ale kobieta obawiała się pierwszego spotkania czworonoga z jej synkiem Dylanem. Szybko przekonała się, że było to niepotrzebne, bowiem wystarczyła chwila, by dwa maleństwa stały się najlepszymi przyjaciółmi. Od momentu poznania nie odstępują się na krok - śpią razem, bawią i uczą nowych rzeczy. 

Ivette jest pod wielkim wrażeniem relacji, jaka nawiązała się między chłopcem a zwierzakiem. Wszystko udało jej się uwiecznić na fotografiach, którymi chętnie podzieliła się w sieci. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć rozkoszne zdjęcie dwójki przyjaciół. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesamowite zwierzaki. Wyglądem trafiły w sam środek loterii genowej
  2. Wydłużanie nóg, wszczepianie ozdób w gałki oczne. 8 najgorszych typów operacji
  3. Wiadomo czym są stworzenia na zdjęciu. Powalający widok
Następna strona