Mały chihuahua zapłodnił dużą suczkę pitbulla. Ich szczeniaki są nadzwyczajne, oszałamiające zdjęcia

Szczeniaki
.
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Szczeniaki pochodzące ze skrzyżowania chihuahua z pitbullem zawładnęły siecią. Ich wygląd zaskoczył wszystkich miłośników czworonogów. Chyba nikt nie spodziewałby się, że dopuszczając najmniejszego pieska na świecie do tego, uważanego za najbardziej agresywnego możemy otrzymać pieska słodkiego pieska, który skradnie nasze serca. Przedstawiamy, jak wygląda krzyżówka tych dwóch zupełnie odmiennych ras, możecie być zaskoczeni.

Szczeniaki, które urodziła suka pitbulla, zapłodniona przez małego chihuahua mogą zauroczyć niemalże każdego. Nie od dziś wiadomo, że chihuahua jest najmniejszym psiakiem na świecie, są one klasyfikowane jako zwierzaki ozdobne, ich historia jednak jest bardzo długa i wcale nie jest im tak daleko do psiaków pierwotnych, jak mogłoby się wydawać. Z kolei pitbull jest pieskiem, który jest wpisany na listę ras groźnych. Aż ciężko wyobrazić sobie, jak mogłaby wyglądać krzyżówka tych dwóch zupełnie różnych od siebie ras.

W Polsce chihuahua jest jedną z najpopularniejszych ras. To właśnie one są masowo rozmnażane w pseudohodowlach i stają się ofiarami tych, którzy chcą zarobić na sprzedaży tych uroczych pupili.

O mieszankach w świecie psów mówi się bardzo wiele, a wszyscy zachwycają się tym, jak wyglądają takie szczeniaki. Warto przypomnieć, że nie należy tego ani popierać, ani praktykować, ponieważ nie jest to zgodne z obowiązującym prawem. W 2012 roku został ustanowiony zakaz rozmnażania zwierząt oraz sprzedawania ich poza hodowlą. Dotyczy to zarówno psów “rasowych” bez rodowodów, jak i kundelków. Nieprawdą także jest to, że suka przynajmniej raz w życiu powinna mieć małe. Nie powinna i dla jej zdrowia lepiej będzie, jeśli nigdy nie będzie miała potomstwa.

Skrzyżowanie ze sobą tych dwóch ras jest możliwe tylko w jednym przypadku. Suczka rasy pitbull musi zostać zapłodniona przez najmniejszego psiaka na świecie. W odwrotnym przypadku mogłoby się to skończyć tragicznie, ponieważ szczeniaki mogłyby okazać się dla matki za duże i mogłaby umrzeć jeszcze przed porodem.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy, jak wygląda ta mieszanka. Nadzwyczajne szczeniaki sprawią, że pokochacie je na sam widok.

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć więcej.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Tata zgwałcił swojego 6 letniego synka razem z kolegami. Dziecko milczało, żeby ojciec nie poszedł do więzienia
2. Ujawniono gdzie naprawdę pracuje Marta Kaczyńska. Szczęki opadną Wam aż do ziemi
3. Julia Wieniawa to prawdziwa seks bomba. 7 zdjęcie tylko dla dorosłych

Następna strona