Husky zapłodnił pomeraniana. Szczeniaki wyglądają jak przybysze z inne planety (12 nieziemskich krzyżówek)

Szczeniaki jak z innej planety
kochamyzwierzaki.pl
Reklama
Wstecz

1 z 14

Dalej

Połączenie różnych ras

Szczeniaki, niezależnie od rasy, potrafią chwycić za serce i sprawiają, że nie sposób przejść obok nich obojętnie. Z pewnością nawet największy przeciwnik psów, gdy tylko spotka na swojej drodze malutkiego yorka czy husky, nie będzie mógł mu się oprzeć. Małe, krótkie łapki, puszyste ogonki i ciągła chęć zabawy to zdecydowanie ich znaki rozpoznawcze. Zapewne niewielu zastanawiało się, jakby wyglądały popularne rasy psów zmieszane ze sobą. Efekt może być zadziwiający. 

Ludzie od zawsze dzielą się na dwie grupy - fani kotów i osoby, które kochają szczeniaki. Zazwyczaj ci pierwsi nie przepadają za tymi drugimi i odwrotnie, jednak chyba nie ma na świecie osoby, której nie poruszyłby widok maleńkiego zwierzaka o słodkim pyszczku. Trzeba przyznać, że trudno jest znaleźć drugi, równie rozkoszny obrazek. 

Każda z ras psów jest wyjątkowa na swój sposób i każda z nich znajdzie swoją grupę adoratorów, na której zrobi wrażenie. Bywają jednak przypadki, gdy próżno szukać kogoś, kogo nie ująłby widok np. szczeniaka husky i pomeraniana. Dwa zupełnie różne psiaki w połączeniu ze sobą mogą dać niebywały efekt. 

Wśród właścicieli rodowitych czworonogów znajdują się osoby, które nie dopuszczają myśli, by ich suczka była zapłodniona przez psiaka innej rasy. Tymczasem są też ci, którym takie mieszanki zupełnie nie przeszkadzają, i co więcej, zdecydowanie większe poruszenie budzi w nich maleńki szczeniak, który będzie owocem takiego połączenia. 

Niektóre z nich są urocze, inne niezwykle zabawne, a jeszcze inne wyglądają niczym przybysze z innej planety. Koniecznie musisz zobaczyć te najbardziej wyjątkowe szczeniaki, których rodzice są z dwóch zupełnie różnych światów. Nie pożałujesz. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć niesamowite szczeniaki. 

ZOBACZ TAKŻE: 

1. 22-letnia córka milionera zmarła podczas stosunku. Zwyrol zrobił jej tak chore rzeczy, że jej ciało nie wytrzymało, rodzice zdruzgotani
2. Przenigdy nie myj kurczaka przed gotowaniem. FDA ostrzega, to grozi poważnym zatruciem
3. Kot bardzo często ociera się o Twoje nogi? W ten sposób chce Ci przekazać ważną wiadomość

Następna strona