Nagle języki jej szczeniaków zmieniły kolor na jaskrawy róż. To był dowód poważnej zbrodni

Język
Screen/Kochamy Zwierzaki
Wstecz

1 z 8

Dalej

Szczeniaki poważnie przewiniły

Szczeniaki to stworzenia, które zwykle są bardzo niesforne i łatwo wpadają w tarapaty. Małe pieski są wyjątkowo ciekawe wszystkiego i często ich chęć poznawania świata sprawia, że powodują poważnie zniszczenia w domu czy ogrodzie. Te dwa maleństwa dopuściły się zbrodni, której dowodem były ich języki, które zabarwiły się na jaskrawy różowy kolor. 

Szczeniaki dopiero uczą się funkcjonowania na świecie i lubią sprawdzać wszystko za pomocą swoich zmysłów. Zwykle eksplorują swoje otoczenie pod nadzorem właścicieli albo troskliwej mamy. Nie da się ich jednak obserwować non stop i zawsze znajdą sobie chwilę wolności, które najczęściej wykorzystają na psoty. 

Tak było w tym przypadku. Apolo i Angel to przeurocze szczeniaczki rottweilera, które nie potrafią ani na moment usiedzieć w miejscu. Są dla siebie najlepszymi kompanami do zabawy, a także do rozrabiania. Psiaków nie sposób upilnować. Z każdym dniem uczą się nowych rzeczy i wykorzystują je do urozmaicanie życia swoim opiekunom. Amanda Sana i jej rodzina zdążyła się już przyzwyczaić do tego, że szczeniaczków wszędzie jest pełno, a tam gdzie się pojawią, zwykle należy się spodziewać mniejszych lub większych zniszczeń. 

Kobieta jest przygotowana na tego typu wydarzenia, bo doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że to dopiero maleńkie pieski, które jeszcze nie wiedzą, jak powinny się zachowywać. Właścicielka z pewnością w przyszłości zajmie się tresurą niegrzecznych psiaków. Teraz jednak musi tolerować ich wybryki. Szczeniaki zaskoczyły niedawno swoją właścicielkę. Zdradziła je drastyczna zmiana koloru języków, która okazała się dowodem poważnego przewinienia. 

Gdy Amanda wróciła któregoś dnia do domu, usłyszała w ogródku hałasy. Gdy tam dotarła, ujrzała szczątki pięknego, dekoracyjnego lampionu w kształcie kwiatu, który należał do jej siostry i służył jako przystrojenie jej imprezy urodzinowej. Po przedmiocie zostały jedynie strzępki różowego papieru. Gdy Apolo i Angel przybiegły do swojej pani, natychmiast wydało się kto jest winowajcą. Języki szczeniaków zamiast normalnego koloru, były jaskrawo różowe.

Szczeniaki zostały więc złapane na gorącym uczynku i w żaden sposób nie mogły ukryć swojego przewinienia. Właścicielka oczywiście wybaczyła psiakom szkodę, ale była mocno zaniepokojona tym, że różowa farba wpłynie negatywnie na zdrowie czworonogów, więc zawiozła je do lekarza. 

 

Kliknij "Następna strona", żeby poznać urocze szczeniaczki. 

 

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Najsłodsze szczeniaki na świecie rzuciły się w pościg za małym dzieckiem (WIDEO)
  2. Małgorzata Socha przeszła samą siebie. Pokazała się w takiej stylizacji, że aż miękną kolana
  3. Roksana Węgiel, po raz pierwszy przyzwoicie ubrana, zaśpiewała hit wszechczasów. Publiczność wstrzymała oddech

Źródło: Kochamy Zwierzaki 

Następna strona