12 najbardziej niezwykłych mieszanek ras psów. 9. i 10. są szczególnie urocze, ciężko oderwać wzrok

Szczeniaki
.
Reklama
Wstecz

1 z 14

Dalej

Szczeniaki potrafią skraść serce każdego. Chyba nie ma osoby, która byłaby w stanie oprzeć się ich uroczym pyszczkom. Niezależnie od rasy, małe pieski zawsze są słodkie, jednak te mieszanki biją wszelkie rekordy. Są tak urocze, że nie sposób oderwać od nich wzroku, wyglądają niesamowicie. Przedstawiamy 12 mieszanek, które są wręcz obłędne, a 9. i 10. to prawdziwa petarda. 

Szczeniaki swoim niewielkim rozmiarem i uroczym wyglądem potrafią rozkochać w sobie każdego. Chyba nie ma osoby, która chociaż na chwilę nie zatrzymałaby się przy malutkim, słodkim piesku, zwłaszcza jeśli jego niecodzienny wygląd przykuwa tak dużą uwagę. Mieszanki tych ras wyglądają po prostu tak obłędnie, aż nie sposób przejść obok nich obojętnie. 

Ludzie poświęcili setki lat, aby stworzyć idealne rasy psów. W tym celu wybierali najlepsze pod wieloma względami czworonogi, patrząc głównie na wygląd, umaszczenie, układ zębów itp. Jednak czasem to natura bardzo mocno ingeruje w ten proces, a my nie mamy nic do powiedzenia. 

O mieszankach w świecie psów mówi się wiele. Warto zatem przypomnieć, że nie należy tego ani popierać, ani tym bardziej praktykować, ponieważ nie jest to zgodne z prawem. W 2012 roku został ustanowiony zakaz rozmnażania zwierząt oraz sprzedawania ich poza hodowlą. Dotyczy to zarówno psów rasowych bez rodowodów, jak i kundelków. Takie mieszanki bardzo często są podatne na przeróżne choroby. Istnieją jednak sytuacje, w których właściciel nie dopilnował swojego zwierzątka. Należy pamiętać, żeby nie powielać celowo takich "zabiegów".

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy 12 niesamowicie wyjątkowych szczeniaków. Ich wygląd zachwyca każdego.

Aby je zobaczyć, kliknij "Następna Strona". 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Ciężko oderwać oczy od tego słodkiego pyszczka. Jej wygląd wręcz hipnotyzuje, choć nie wiadomo, jakim jest zwierzakiem
2. Dręczą Cię niepokojące i dziwne sny? Mogą oznaczać poważny problem, na 9 symboli trzeba szczególnie uważać
3. 8 dziecinnie prostych przepisów na dania z ziemniaków, które rozpieszczą każde podniebienie. Pokochasz każdy z nich
4. Pierwsze pięcioraczki na świecie nie miały lekko. Ich życie przypominało horror, w głowie się nie mieści przez co musiały przejść
 

Następna strona