W parku znaleźli bezpańskiego szczeniaka. Miał na sobie wielki napis, który ich przeraził

Szczeniaki
.
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Szczeniaki to niesamowicie urocze zwierzątka, które niemal każdy chciałby mieć. Gorzej jednak, kiedy właściciel takiego pupila nie zdaje sobie sprawy z tego, że pieski bardzo szybko dorastają i w mgnieniu oka przestają być malutkimi zwierzakami. To, co zrobili właściciele tego pieska, jest karygodne. Miał na sobie ogromny napis, który przeraził przechodniów. Wstrząsająca historia.

Szczeniaki są malutkie i słodkie. Ten, który został znaleziony w parku przez pewnych przechodniów, zaskoczył ich tym, co miał na ciele. Niestety, nie brakuje historii o porzuconych zwierzętach, które bardzo często lądują na ulicy. Nieodpowiedzialnych i bezmyślnych właścicieli nie brakuje. Podobnie było w przypadku psa, którego przedstawimy w dzisiejszej galerii. Właściciel porzucił go w tak okrutny sposób, że ratownicy płakali, gdy tylko go zobaczyli. Jednak dzięki ludziom o dobrych sercach jego życie zmieniło się na lepsze.

Porzuconego szczeniaka znaleziono w maju 2018 roku w Yoctangee Park Chillicothe w Ohio. Przechodnie od razu zdali sobie sprawę z tego, że ktoś go zostawił, ponieważ suczka miała na sierści napisane słowa, które wstrząsnęły wszystkimi. Napisy te wykonane były markerem permanentnym, dlatego ich zmycie wiązało się z ogromnym trudem.

Według jednego z portali właścicielka tego pieska została znaleziona i oskarżona o okrucieństwo wobec zwierząt, a także o porzucenie. Kobieta chciała opowiedzieć mediom swoją wersję tej historii i wyznała, że szukała nowego domu dla labradorki, ale bezskutecznie, a schroniska były już przepełnione. Więc porzuciła psa w parku. Cała historia na szczęście dobrze skończyła się dla psiaka, ale jej przebieg wyciska łzy z oczu.

Aby poznać szczegóły, kliknij "Następna Strona".

 

ZOBACZ TAKŻE:

1. Dręczą Cię niepokojące i dziwne sny? Mogą oznaczać poważny problem, na 9 symboli trzeba szczególnie uważać
2. 8 dziecinnie prostych przepisów na dania z ziemniaków, które rozpieszczą każde podniebienie. Pokochasz każdy z nich
3. Pierwsze pięcioraczki na świecie nie miały lekko. Ich życie przypominało horror, w głowie się nie mieści przez co musiały przejść

Następna strona