Jako szczeniak był normalnym psem. Przez niebezpieczne schorzenie zmienił się nie do poznania, jego właściciele ostrzegają teraz innych

Szczeniak
.
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Szczeniak urodził się jako normalny pies, który niczym nie wyróżniał się od pozostałych przedstawicieli rasy Akita. Nagle jednak zaczął się diametralnie zmieniać. Okazało się, że cierpi na niebezpieczne schorzenie, przez które zmienił się nie do poznania. Jego właściciele dzielą się swoją dramatyczną historią w celu ostrzeżenia innych.

Szczeniak, o którym mowa, wabił się Jack. Niczym nie różnił się od innych psów rasy akita, dlatego jego właściciele byli zaskoczeni, kiedy nagle coś zaczęło się zmieniać. Chyba nikt nie spodziewał się takiego obrotu sytuacji. Ta historia powinna być dla wielu przykładem tego, że należy dbać o swoje zwierzęta, a jednocześnie przestrogą, że jeśli już zdecydujemy się na kupno psa, to tylko z zaufanej hodowli.

Obok tego pieska nikt nie mógł przejść obojętnie. Przez swoje nietypowe schorzenie uzyskał niezwykły wygląd, który przykuwał uwagę niemal wszystkich przechodniów. Z czasem okazało się, że za tym wszystkim stoi okropna choroba, która może zagrażać jego życiu.

Mały szczeniak z uwagi na swój uroczy wygląd zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem. Ludzie, a zwłaszcza małe dzieci chętnie przyglądają się malutkim pieskom, które aż proszą się o to, żeby je pogłaskać. Podobnym zainteresowaniem cieszył się ten maluch, który jako szczeniak był normalnym psem. Przedstawiamy historię, która powinna być dla nas przestrogą, żebyśmy nie lekceważyli zdrowia naszych pupili, a każde niepokojące objawy konsultowali z weterynarzem.

Kliknij "Następna Strona" żeby poznać szczegóły losu Jacka.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Wyglądała jak bezdomna. Kiedy otworzyła usta, ludzie nie byli w stanie powstrzymać wzruszenia
2. Te kotki wyglądają jak małe, przyjazne kiciusie. Nic bardziej mylnego, są niebezpieczne, te rasy nie nadają się do domu
3. Rodzice zobaczyli nowe zdjęcie swojej córki i od razu wyrzucili ją z domu. Powiedzieli, że się nią brzydzą

Następna strona