Twierdzi, że nie jest człowiekiem tylko szczeniakiem. Aż się niedobrze robi na widok jego miski, porażające zdjęcia

Szczeniak to jego drugie wcielenie
Kennedy News and Media
Reklama
Wstecz

1 z 16

Dalej

Szczeniak to jego drugie wcielenie

Szczeniak w ciele człowieka - tak określają Kaza osoby, które są mu życzliwe. Ci, którzy nie znają jego przyzwyczajeń, używają zdecydowanie mocniejszych słów na opisanie jego dziwactwa. Nie rozumieją, że taki styl życia w całości mężczyźnie odpowiada.

Szczeniak to jego drugie życie. Mężczyzna nie wstydzi się przebierać za psa i wychodzić w takim stroju na ulicę. 37-latek Kaz James z Manchesteru nie przejmuje się innymi, ponieważ od kiedy pamięta, bardziej czuł się psem niż człowiekiem. Nie ma zamiaru trzymać w ryzach swojej prawdziwej natury.

W wieku 17 lat odkrył w internecie forum, na którym gromadziły się i udzielały osoby, które myślały podobnie jak on i również bardziej czuły się szczeniakami. Dla Kaza był to "kopniak na odwagę", by w całości zaangażować się w spełnianie swoich potrzeb - zaczął m.in chodzić na czworakach, zakładać psie stroje i jeść z psiej miski. Na samą jej zawartość robi się niedobrze - znajduje się w niej prawdziwe jedzenie dla czworonogów.

- Nigdy nie czułem się jak człowiek, zawsze czułem się psem, który był naprawdę nie na miejscu. Nigdy tak naprawdę nie miałem na to nazwy, bycie szczenięciem nie było czymś, o czym wiedziałem. Kiedy spotkałem innych ludzi takich jak ja, poczułem, że mogę być sobą (...) Moi znajomi wiedzieli, o tym, że tak mam, bo chwytałem ich koszule w zęby, gryzłem i lizałem na przywitanie - bardzo psie zachowania - opowiada człowiek-szczeniak.

Mężczyzna oczywiście nie chodzi w tak do pracy i nie zachowuje się tak wobec szefa czy też klientów. Pracuje jako kierownik sklepu, ale po skończeniu zmiany i powrocie do domu natychmiast ubiera się w kostium psa i wciela w życie zwierzęce zachowania.

Jego psie lateksowe przebrania kosztowały po 400 funtów (około 2000 złotych) każde, a za szyte na miarę futro zapłacił 2000 funtów (ponad 10 000 złotych). Oprócz tego nie szczędzi pieniędzy na przysmaki, obroże, łańcuchy, miski, legowiska i zabawki.

- Czuję spokój, gdy jestem szczenięciem. Małe rzeczy, jak jedzenie kolacji z mojej miski, sprawiają, że jestem szczęśliwy. Nie jem przy stołach z ludźmi, kiedy odwiedzam przyjaciół. Mogę być normalną osobą w restauracji. Jestem wyszkolony i potrafię radzić sobie z ludźmi, ale nie podoba mi się to, sprawia, że ​​czuję się nieswojo - przyznaje Kaz.

Kliknij "Następna strona" aby zobaczyć szokujące zdjęcia mężczyzny-psa.

 

Zobacz także:

  1. Syn prezydenta pod ostrzałem. Odkryli, że ma wyjątkowo wyuzdane hobby, zdjęcia mogą być wstrząsem
  2. 11 lat temu została mamą czworaczków. Identyczne siostry już urosły i wyglądają tak, że można paść z wrażenia
  3. Dziewczynka ma zaledwie 13-lat, a waży już 118 kilogramów. Z głodu zjada nawet przedmioty codziennego użytku
  4. Kobiety spod 6 konkretnych znaków zodiaku najszybciej popadają w romanse. W ich żyłach płynie bardzo gorąca krew

Źródło: Instagram

Następna strona