Lekarka zdjęła koc z porzuconego szczeniaka i zalała się łzami. Wygląd pieska jest piorunujący, tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Szczeniak
YouTube / The Dodo
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Lekarka zdjęła koc z porzuconego szczeniaka i zalała się łzami. Wygląd pieska jest piorunujący, tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Szczeniak został znaleziony przez ratowników pod samochodem, wyglądał przerażająco. Kiedy lekarka z kliniki weterynaryjnej zobaczyła psa, nie mogła powstrzymać łez. Jest potwornie zdeformowany, nikt nie dawał mu szans na kochający dom i normalne życie.

Szczeniak trafił pod opiekę organizacji ratunkowej Marley’s Mutts Dog Rescue, w Kalifornii po tym, jak ratownicy wyciągnęli go spod samochodu. Suczka była potwornie zdeformowana i wyglądała koszmarnie. Zwierzę ma szereg dolegliwości, które uniemożliwiają mu normalne funkcjonowanie. Wolontariusze nie dawali jej dużych szans na znalezienie kochającej rodziny, która zabierze ją do domu.

Życie Freddy zmieniło się całkowicie, kiedy zobaczyła ją jedna z pracownic organizacji ratującej psy. Angela Adan poświęciła całe swoje życie na pomaganie czworonogom, zajmuje się w szczególności trudnymi przypadkami. Do takich zdecydowanie należała schorowana suczka, a kiedy kobieta zobaczyła ją po raz pierwszy, nie mogła powstrzymać łez. Otoczyła czworonoga szczególną opieką i zabrała do swojego domu. 

Choć zwierzak znalazł kochającą właścicielkę i w końcu znajduje się pod dobrą opieką, deformacja jego ciała jest stała. Freddy zmaga się na co dzień z wieloma ograniczeniami i problemami zdrowotnymi. Historia przyjaźni suczki i Angeli obiegła internet i poruszyła tysiące użytkowników sieci. Podziwiają kobietę za jej niesamowitą empatię i dobre serce, które postanowiło przygarnąć schorowanego zwierzaka pod dach i dać mu dom. Zdjęcia Freddy zostały opublikowane w sieci, jej widok ściska za serce.

By zobaczyć z jakimi problemami zmaga się suczka Freddy, kliknij "Następna Strona"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wtopa i skandal z Zenkiem w roli głównej. TVP się wycofało, teraz próbuje wszystko naprawić
  2. Gwiazdy TVP i Polsatu powinny siedzieć? Wymigały się od kary, a przestępstwa jakie popełniły porażają
  3. Olśniewająca uroda córki Adama Małysza. Karolina zmieniła się nie do poznania, zdjęcia zapierają dech w piersiach

Następna strona