Urodził się najbrzydszy szczeniak świata. Z maleńkiego chihuahua i wielkiego mopsa

Najbrzydszy szczeniak na świecie
Pinterest @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 22

Dalej

Najbrzydszy szczeniak na świecie

Szczeniak pochodzący z mieszanki maleńkiej chihuahuy i mopsa o postawnej posturze został nazwany najbrzydszym szczeniakiem na świecie. Psy, które powstały z połączenia tych dwóch ras, nie są atrakcyjne dla większości osób.

Chihuahuy tak naprawdę nie zdają sobie sprawy ze swojego niewielkiego rozmiaru. Ich małe, wątłe ciałka jednak nie przeszkadzają im być ciągle w centrum uwagi i wulkanem energii. Nic dziwnego, że nie boją się podchodzić do innych psów - co najwyżej je obszczekają. Często takie znajomości kończą się oszczenieniem. Właściciele bywają w szoku, kiedy widzą co powstało np. ze związku z mopsem.

Mops czy też beagle to jeszcze nic - chihuahuy potrafią nawiązać naprawdę bliskie znajomości nawet z pitbullami. Inne rasy psów również ochoczo się ze sobą łączą. Powstają z nich zwykle ładne szczeniaki, lecz niektóre potrafią być wyjątkowo brzydkie.

Trzeba jednak pamiętać, że mieszanki psów mogą być bardziej chorowite. Przygarniając pod dach takiego szczeniaka trzeba być przygotowanym na wydatki. Na przykład mops mający genetycznie problemy z oddychaniem przez swój krótki pyszczek może mieć jeszcze gorzej, jeśli połączy geny z chihuahuą. Jeszcze mniejsze ciałko i jeszcze krótszy pysk to nic dobrego i komfortowego dla zwierzęcia.

Kliknij "Następna strona" aby zobaczyć inne zdjęcia psów z tej mieszanki.

Zobacz także:

  1. Przepis na domowe eklerki pyszne jak z cukierni Lary Gessler. Wystarczy kilka kroków, by cieszyć się przepysznym deserem
  2. Występ kotów w Mam talent sprawił, że widownia wstrzymała oddech. Pokazały umiejętności, jakich mógłby im pozazdrościć każdy pies
  3. Dzieci zrzuciły psa z 2. piętra prosto na beton. Wstrząsające zdjęcia, ostatnie tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Tak teraz wyglądają córki Marty Kaczyńskiej. Ostatnie zdjęcie powala na kolana

Następna strona