Właściciel porzucił uroczego, zdrowego szczeniaka. Powód nie mieści się w głowie, teraz żałuje

Szczeniak
.
Wstecz

1 z 10

Dalej

Szczeniak, którego zobaczycie w tej galerii, skradnie wasze serce. Został porzucony przez właściciela hodowli, ale na szczęście udało mu się znaleźć kochającą rodzinę. Przygarnęła go kobieta, która zajęła się nim najlepiej, jak tylko potrafiła. Powód, dla którego mężczyzna pozbył się zwierzaka, jest niewiarygodny, teraz z pewnością żałuje tego, co zrobił.

Szczeniak został porzucony, mając zaledwie 5 miesięcy. Hodowca uznał, że psiak jest już za duży i nie nadaje się na sprzedaż, dlatego lepiej będzie, jeśli się go pozbędzie. Aż w głowie się nie mieści, że można dopuścić się takiego zachowania.

Pochodząca z Nowego Jorku artystka, Kathy Grayson, znalazła psiaka na stronie adopcji zwierząt i nie mogła oderwać od niego wzroku. Niemal od razu zakochała się w tej uroczej, okrąglutkiej kulce. Nie wahała się ani minuty i poleciała po niego do Tulsy, by zabrać go ze sobą oraz dać mu dach nad głową.

Kobieta prowadzi galerię sztuki w centrum Nowego Jorku. Każdego dnia zabierała Bertrama do swojej pracy. Szczeniak spędzał czas wśród ludzi, co sprawiało mu ogromną radość. Był prawdziwą duszą towarzystwa i sercem całej galerii. Z czasem odwiedzający zaczęli przychodzić tam głównie ze względu na niego. Został prawdziwą gwiazdą. Nic dziwnego, jego uroczy pyszczek potrafi roztopić serce nawet największego twardziela. Ta puszysta kuleczka zaskarbiła sobie ogromną sympatię ludzi.

Kathy szybko zauważyła, że wszyscy uwielbiają jej zwierzaka, dlatego postanowiła podzielić się z innymi jego wzruszającą historią. Z pewnością właściciel hodowli nie może teraz sobie wybaczyć tego, że bezlitośnie pozbył się takiego skarbu.

Kliknij Następna Strona, żeby dowiedzieć się więcej. 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Rak mózgu objawia się niepostrzeżenie. Oto jak go rozpoznać we wczesnym stadium
2. Mieszanki psów, które wyglądają przecudownie. 15 słodkich, uroczych i pięknych futrzaków
3. Smaki z PRL, których już nie ma. Ślinka aż cieknie, pamiętacie?
4. Królowe życia: wyszła na jaw cała prawda o Jacku, najlepszym przyjacielu Dagmary
 

Następna strona