Przyniósł do domu szczeniaka, którego ktoś wyrzucił na ulicy. Dopiero po czasie zorientował się, jaki to wyjątkowy zwierzak

Najpiękniejszy szczeniaczek
pinterest.com
Wstecz

1 z 6

Dalej

Najpiękniejszy szczeniaczek

Szczeniak pojawił się w schronisku i w bardzo krótkim czasie udało mu się znaleźć nowy dom. Nic zresztą dziwnego: jest przepięknym i wyjątkowym psem, na widok którego wszyscy się zachwycają. Nie można oglądać tych zdjęć bez uśmiechu na twarzy. Historia tej adopcji jest niesamowita.

Pheobe, bo tak nazywa się ten słodziutki szczeniaczek, znalazł swój dom niedługo po pojawieniu się w schronisku. Jego nowi opiekunowie byli przekonani, że jest mieszańcem, a jego niezwykły wygląd jest kombinacją genów kilku ras. 

- Phoebe pochodzi z grupy mieszańców husky, które błądziły w dziczy. Była bardzo głodna, wyczerpana i dużo płakała. Kiedy ją znaleźliśmy, wzięliśmy ją na ręce. Od razu przestała płakać. Miała wtedy 9 tygodni. W jej ciele znajdowało się pełno pasożytów. - napisała właścicielka kilka dni po adopcji.

Po wizycie u weterynarza okazało się, że szczeniak jest wyjątkowy, bo jest rzadko spotykaną mieszanką dwóch ras - Husky i Golden Retriever. Z połączenia genów obu tych raz wyszło przepiękne stworzenie. Nic dziwnego, że sunia zachwyca internautów swoim wyglądem i bardzo szybko zyskała popularność w sieci. 

- Uwielbia się bawić i biegać. Kochamy ją z całego serca bez względu na wszystko.- opisuje sunię właścicielka.

Pheobe jest niezwykłym psem, którego zdjęcia można obejrzeć w galerii. Uśmiech na twarzy jest gwarantowany, a jego wyjątkowa historia potrafi wzruszyć. Dobrze, że maluch trafił w dobre ręce i może teraz cieszyć się szczęśliwą rodziną.

Kliknij "Następna strona", by poznać historię cudownego maluszka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zadziwiający pomysł Lidla na nagradzanie swoich najlepszych klientów
  2. Na studniówkę poszła z... ojcem swojego chłopaka. Sam jej to zaproponował. Powód wzruszy was do łez
  3. Jutrzejszy odcinek programu Katarzyny Dowbor zmiażdży najtwardsze serca. Ogrom rodzinnej tragedii i seria upokorzeń
  4. Niemowlak urodził się zdrowy, zmarł po 14 dniach. Zdruzgotana mama ostrzega przed popularnym błędem, który jej dziecko kosztował życie
  5. Promocja Biedronki to wielkie oszustwo? Wściekli klienci linczują sklep, totalna burza

źródło: webniusy

Następna strona