Kobieta od 3 lat nie myła włosów szamponem. Efekt jest piorunujący

Szampon poszedł w odstawkę
instagram.com/derondr/
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Szampon poszedł w odstawkę

Szampon to dla niej już zbędny produkt. Zarzeka się, że już nigdy nie znajdzie dla niego miejsca w łazience. Pielęgniarka Rachel de Rond postawiła na prostą mieszankę wody z octem. Efekty są nieziemskie, a wydawałoby się, że ocet w składzie mógłby mocno pogorszyć stan jej pasm.

Kobieta od trzech lat do mycia włosów używa mieszanki octu jabłkowego z wodą, a od niedawna mieszanki ziół ajurwedyjskich. Teraz jej pasma nie przetłuszczają się, nie przesuszają, nie są trudne do rozplątania - jej włosy są kręcone.

Rachel pamięta, że wcześniej musiała myć głowę co 2 dzień, a jej włosy były mocno przesuszone. Wszystko przez zwarte w szamponach siarczany, jak np. SLS. Postanowiła wypróbować działanie octu na włosach, podpatrzyła to u innej kobiety.

- Najpierw moje włosy stały się dość tłuste, ale po kilku tygodniach stały się miękkie i sprężyste - opowiada Rachel. Dodaje, że kiedy przerzuciła się na zioła, proces mycia włosów lekko się wydłużył, lecz nie narzeka z tego powodu. Do płukania loków używa np. deszczówki. Jej chłopak widząc efekty, sam przestał myć włosy szamponami.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć efekt zaskakującej mieszanki na włosach Rachel. Niesamowite, że tak proste składniki mają tak ogromną moc.

Zobacz także:

  1. Długo ukrywali swoje choroby przed całym światem. Wielu z nich podzieliło los Boczka i Ferdka z Kiepskich
  2. Niewiarygodne. Tak wygląda grób Pawła Adamowicza dokładnie rok po jego śmierci, łzy same napływają do oczu
  3. Waży ponad 300 kg i chce nadal tyć, jest zachwycona swoim ciałem. Pokazała uwodzicielskie zdjęcia, tylko dla odważnych ludzi
  4. Krystyna Loska w młodości zachwycała urodą. Niewiarygodne, jak wygląda teraz

Źródło: Instagram

Następna strona