Miały przepiękne, długie włosy. Po wizycie w fryzjera już prawie nic im nie zostało, dramatyczna zmiana

Szampon
.
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Szampon zawsze jest trudnym wyborem kosmetyku do pielęgnacji włosów. Każdy z nich jest przeznaczony do innego rodzaju fryzury, dlatego nie każdy będzie odpowiedni dla wszystkich kobiet. Włosy są niesamowicie istotne dla wszystkich pań, dlatego długo zastanawiają się one, zanim podejmą decyzję o jakiejś zmianie. Kobiety, które przedstawimy w tej galerii, postanowiły zaryzykować i zdecydowały się na bardzo odważne cięcie. Efekt rzuca na kolana.

Szampon to bardzo istotny kosmetyk w pielęgnacji włosów. Kobiety lubią dbać o siebie, a większość z nich uważa, że włosy poniekąd są wizytówką człowieka. Wkładają mnóstwo czasu i pieniędzy w to, żeby ich fryzura zawsze prezentowała się nieziemsko. Według wielu długie włosy są symbolem kobiecości i niejednokrotnie podkreślają urodę.

Radykalna zmiana wizerunku zawsze wiąże się ze sporym ryzykiem. Zwłaszcza w przypadkach, kiedy niczego ci nie brakuje i możesz sobie wręcz zaszkodzić. One odważyły się je podjąć i odniosły podwójny sukces. Oprócz tego, że wyglądają pięknie, to jeszcze pokazały swoje wielkie serce. W ich przypadku nie chodziło wyłącznie o nowy wygląd. Panie, które przedstawimy w tej galerii, postanowiły połączyć przyjemne z pożyteczny, odświeżyły swoją fryzurę, a przy okazji pomogły innym. Ich ścięte włosy zyskają drugie życie, ponieważ zostaną wykorzystane do stworzenia peruk dla chorych na raka. Niesamowicie szlachetny cel, godny naśladowania.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy niesamowite metamorfozy tych kobiet. Będziecie zaskoczeni.

Kliknij Następna Strona, żeby zobaczyć zdjęcia.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Stan zapalny prowadzi do wielu chorób zagrażających życiu. Dieta antyzapalna jest kluczem, by pozbyć się go raz na zawsze
2. Noworodek urodził się wyglądając jak lalka z porcelany. Widząc jak się zmieniła przez 5 lat, żuchwa opada do samej ziemi
3. Wybrano Miss Polski 2019. Zdjęcia najpiękniejszej kobiety w kraju podnoszą ciśnienie, szczególne to w szlafroku
4. Twarze tych dzieci mówią wszystko. Lepiej nie wiedzieć co przerażającego planują
 

Następna strona