Urodziła i chciała zobaczyć swojego syna. Odmówili jej, jak go zobaczyła, zrozumiała, czemu. Zdjęcia tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Syn
.
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Syn pewnej kobiety nie przyszedł na świat jako zwyczajne dziecko. Mama na porodówce, chcąc zobaczyć swoją pociechę, spotkała się z odmową ze strony położnej. Nie mogła uwierzyć w to, co się dzieje. Kiedy w końcu go zobaczyła, zrozumiała, dlaczego wszyscy bali jej się powiedzieć, jak wygląda. Przedstawiamy poruszającą historię pewnej rodziny. Zdjęcia tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Syn, który niedługo miał się urodzić, był prawdziwym szczęściem dla Lacey i Charles Buchanan, którzy już nie mogli się doczekać, aż w końcu na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko. Niestety ich radość nie trwała zbyt długo. W 18. tygodniu ciąży podczas badań na jaw wyszło coś bardzo przykrego.

Lekarz poinformował przyszłych rodziców, że ich syn przyjdzie na świat z deformacjami twarzy. Przyszła mama jest jednak osobą głęboko wierzącą, dlatego aborcja nie była nawet brana pod uwagę. Kobieta zdecydowała się urodzić dziecko bez względu na wszystko. Kiedy na porodówce zrozumiała, że położne boją się pokazać jej syna, wiedziała, że coś jest nie tak. Gdy zobaczyła jego twarz, odebrało jej mowę.

Przez deformację chłopiec nie ma łatwego życia. Mimo licznych operacji, niektórych rzeczy nie da się naprawić. Jego historia pokazuje, że jeśli się czegoś bardzo chce, to można osiągnąć wszystko. Warto również pamiętać, żeby wszystkich traktować równo, bez względu na to, jak wyglądają. Przedstawiamy tę wyciskającą łzy historię.

Kliknij "Następna Strona" aby dowiedzieć się więcej.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Bywa, że kobiety są gorsze od mężczyzn. 24 zdjęcia z klubów nocnych, ostatnie jest naprawdę przerażające
2. Mama znalazła roczną córkę błąkającą się w nocy po domu. Zamontowała kamerę i jak zobaczyła, kto odwiedza ją w nocy i co robią, oniemiała
3. Ręka kobiety tygodniami była pokryta rybią łuską. Lekarze ją ściągnęli i ich oczom ukazał się oszałamiający widok
4. Panny młode, które totalnie przegięły z suknią ślubną. Oglądacie na własne ryzyko, 19 zdjęcia nie da się zapomnieć
 

Następna strona