Wszyscy byli w błędzie? Media dotarły do Tymoteusza Szydło, odkryły ukrywaną tajemnicę?

Autor Irmina Jach - 23 Sierpnia 2020

Syn Beaty Szydło zaskoczył wszystkich i przed kilkoma miesiącami podjął decyzję o rezygnacji ze stanu kapłańskiego. Jego decyzja była szeroko komentowana w mediach, głównie ze względu na powiązania polityczne młodego mężczyzny. Kiedy Tymoteusz Szydło opublikował oficjalne oświadczenie, wszyscy zamarli.

Szybko zaczęły pojawiać się plotki, które dodawały pikanterii całej sprawie. Mówiono że była premier w najbliższym czasie powita na świecie wnuka. Prawnik byłego księdza dementował te informacje. Teraz okazało się, że wszyscy mogli być w błędzie?

Syn Beaty Szydło w 2017 roku przyjął święcenia kapłańskie podczas hucznej uroczystości na Jasnej Górze. W rozpoczęciu nowego rozdziału życia młodemu kapłanowi towarzyszyli kluczowi politycy Prawa i Sprawiedliwości oraz dyrektor Radia Maryja, ojciec Tadeusz Rydzyk. Media niemal natychmiast powiązały go z szeregami partii rządzącej, co przysporzyło mu sporej popularności. Tymoteusz Szydło szybko stał się osobą publiczną, a jego poczynania śledziła niemal cała Polska. Dziennikarze interesowali się nie tylko zawodowymi poczynaniami początkującego kapłana, ale także kulisami jego życia prywatnego.

Gdy w jednym z tabloidów ukazała się informacja, według której syn Beaty Szydło rzekomo ma szesnastoletnią kochankę, która spodziewa się jego dziecka, wszyscy byli w głębokim szoku. Oliwy do ognia dodał fakt, że wkrótce Tymoteusz Szydło oznajmił, że droga, którą wybrał, nie jest dla niego satysfakcjonująca. Po rezygnacji z kapłaństwa zniknął z mediów. Media dowiedziały się, czym zajmuje się aktualnie.

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się, czym aktualnie zajmuje się syn Beaty Szydło

Zobacz także:

  1. Rodzice zauważyli u 4-letniej córki dziwne zgrubienie na ręce. Lekarze zaczęli operować, nigdy wcześniej nie widzieli czegoś podobnego
  2. Fatum ciąży nad TVP. Czarna seria śmierci aktorów z "Klanu"
  3. Wszyscy wytykali ją palcami, robili podłe rzeczy. Czekała 8 lat, zanim pokazała kolejne zdjęcie
  4. Spójrz na swoją dłoń i porównaj z obrazkiem. Palce zdradzają kluczowe cechy Twojej osobowości

Źródło: Onet

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News