Te zdjęcia z Komunii to dowód, że liczy się tylko lans i szpan przed innymi. 14 foto to już totalna przesada!

Syn
.
Reklama
Wstecz

1 z 16

Dalej

Gdy syn, czy córka idą do komunii, ich rodzice starają się wszystko skrzętnie zaplanować, aby ten ważny dla dzieci dzień był wart zapamiętania. Stają na głowie, by zaplanować uroczyste i ciekawe przyjęcie, co często nie należy do najłatwiejszych zadań. Niestety zdarzają się również rodzice, którzy przesadzają z celebracją komunii i z pięknej ceremonii wychodzi kicz. Prezentujemy kilkanaście fotografii przedstawiających koszmarne kreacje komunijne.

Pierwsza Komunia Święta to dla wielu Polaków bardzo ważna katolicka uroczystość. W sezonie komunijnym wielu rodziców główkuje jak zaplanować święto, by dla ich pociech, był to równie ważny i wart zapamiętania dzień. Trzeba przecież zorganizować szyk dzieci w kościele, dojazd i przyjęcie dla kilkudziesięciu ciotek, wujków, kuzynów i babć. Bywają jednak rodzice, którzy zbyt poważnie podchodzą do ceremonii przez co nabiera ona więcej śmieszności niż podniosłości.

Co roku w naszym kraju do Pierwszej Komunii przystępuje setki dzieci, w różnym wieku. Wiele z nich chce się wyróżnić i rodzice w tym pomagają, chociażby zaplatając dziewczynkom fantazyjne fryzury komunijne. Są niestety również i tacy rodzice, którzy traktują uroczystość ze nazbyt poważnie paradoksalnie sprawiając, że ceremonia traci swoją podniosłość. Tacy ojcowie i matki często wydają krocie na fryzury i sukienki nie z tego świata, albo na wynajem i przyozdobienie drogiego auta, żeby zadowolić syna, czy nawet białej karocy dla córki. Te wszystkie dziwaczne zwyczaje zostają uwiecznione przez przypadkowych przechodniów, samych zainteresowanych lub zatrudnionych fotografów, a następnie upublicznione dzięki czemu mamy tę wyjątkową okazję do żartów.

Kliknij "Następna strona", aby obejrzeć galerię kiczowatych pomysłów rodziców.

 

ZOBACZ TAKŻE:

1. Przeszłość Dody to kopalnia pikanterii. Homoseksualizm, bijatyki i sekstaśmy to tylko niektóre smaczki!
2. Tata utopił się wraz ze swoją malutką córeczką. Gdy poznacie powód, popłaczecie się
3. Popek przekroczył wszelkie granice. Te zachowania wprawiają w osłupienie

 

Następna strona