Ich 6-letni syn nagle zaczął tyć w niekontrolowany sposób. Lekarz nie miał wątpliwości, zdradził porażającą prawdę

Facebook Josie Vella
Syn nagle zaczął tyć
Wstecz

1 z 7

Dalej

Syn tył w niekontrolowany sposób

Syn pewnej pary zaczął tyć w niekontrolowany sposób. Rodzice ośmioletniego Jake Vella nie wiedzieli, co może być tego przyczyną. Stan zdrowia dziecka bardzo ich martwił. Powszechnie wiadomo, że otyłość jest przyczyną wielu groźnych chorób, między innymi tych dotyczących układów sercowo-naczyniowego, oddechowego i pokarmowego. Zwiększa również ryzyko pojawienia się groźnych nowotworów. Cierpi także psychika chorego, który często jest wyalienowany z otaczającego go społeczeństwa.

Gdy chłopczyk miał sześć lat przytył 10 kg w ciągu pół roku. Co ważne, nie zmieniła się jego dieta - mama, Josie Vella, dbała o to, żeby dziecko otrzymywało zdrowe, pełnowartościowe posiłki. Niestety, nie przynosiło to pozytywnych skutków - stan zdrowia Jake'a ciągle się pogarszał, a kilogramów przybywało właściwie z dnia na dzień.

Rodzice byli coraz bardziej zmartwieni tym, co dzieje się z ich ukochanym synem. Postanowili, że jedynym wyjściem z sytuacji będzie zabranie chłopca do lekarza, który wykona specjalistyczne badania, które ustalą, co dzieje się w jego organizmie. Sprawa była priorytetowa, ponieważ w internecie znaleźli historię dziewczynki, rówieśniczki Jake'a, która wykazywała bardzo podobne objawy. Nie spodziewali się tego, co wydarzy się po wizycie lekarskiej. Wyniki badań były przerażające, chłopiec zapadł na bardzo ciężką chorobę. 

Kliknij "Następna strona", by poznać historię Jake'a

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Robotnicy znaleźli w ścianie jej domu ukrytą wiadomość. Gdy ją przeczytała, zalała się łzami
  2. W ulubionym programie wielu Polaków nagle pojawił się Szczena. Doszło do niebywałych scen, widzowie nie dowierzali
  3. Spacerując po lesie natrafił na porzucony grób. Kiedy zorientował się, kto został w nim pochowany, nie mógł uwierzyć w prawdę
  4. Doda pokazała zdjęcie z pierwszej komunii. Na głowę bije ją jednak Joanna Koroniewska, mała królowa w pełnym blasku

Źródło: Podaj.to 

Następna strona