Najmłodsze dziecko na świecie, które jest na diecie. Waga jej synka przyprawia o ciarki

Syn
.
Wstecz

1 z 9

Dalej

Syn Gabrieli Knapik jest najmłodszym dzieckiem na świecie, które już od najmłodszych lat musi być na diecie. Jego waga przyprawia o ciarki, lekarze łapali się za głowę i nie potrafili wytłumaczyć tego, dlaczego tak się dzieje. Dziś je bardzo restrykcyjnie, a jego dzienne posiłki zawierają zaledwie 500 kalorii. Jego zrozpaczeni rodzice przez bardzo długi czas szukali pomocy, ale na szczęście w końcu udało się zapanować nad rozwojem choroby dziecka.

Syn tych dwoje ludzi od najmłodszych lat nie miał łatwego życia, jego otyłość była niezwykle uciążliwa dla niego samego. Sprawiała mu ogromną trudność podczas wykonywania pierwszych czynności. Pierwsze kroki były dla niego nie lada wyzwaniem, a wszystko przez niebywałą masę, którą osiągnął.

Gabriela Knapik, mama Juliana, opowiada, że zaraz po porodzie, wszystko przebiegało wręcz podręcznikowo. Jej syn ważył 3,5 kilograma i dostał 10 punktów w skali Apgar. Przez pierwsze 10 dni, nic nie zwiastowało problemów, z którymi zmagają się teraz.

Przez jego stan zdrowia rodzice mieli problemy z kupieniem zwykłych przedmiotów. Od kiedy mały skończył 8 miesięcy, musi nosić specjalne pampersy, które są dostępne jedynie w aptece. Pani Gabriela miała także problem z kupnem odpowiednich dla chłopca ciuszków. Część z nich trzeba było szyć na wymiar, podobnie z resztą w przypadku bucików. Nie wspominając o wózkach czy dziecięcych rowerkach. Oprócz tego rodzice musieli się również zmierzyć z nieprzyjemnymi komentarzami ludzi na ulicach.

Na szczęście nad otyłością Juliana udało się zapanować. W kwietniu bieżącego roku skończył dwa lata i jest bardzo radosnym chłopcem. Udało mu się nawet zrzucić 4 kilogramy. Jego historia jest niesamowita i wzruszająca.

Kliknij Następna Strona, żeby dowiedzieć się, co było przyczyną przybierania na wadze.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Mężczyzna był przekonany, że znalazł małe pieski. Zdębiał, kiedy okazało się, jakimi zwierzakami są naprawdę
2. Głuchy mężczyzna zaadoptował głuchego psa. Porozumiewają się w zdumiewający sposób
3. 6 największych ras kotów na świecie. Numer 3 przebija wszelkie granice
4. 18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci
 

Następna strona