Ich syn waży prawie 320 kg i ma 34 lata. Tata kąpie go w ogromnej bali, powalające zdjęcia

Musi polegać na pomocy ojca
TLC
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Musi polegać na pomocy ojca

Syn nie potrafi normalnie funkcjonować. Jego życie to koszmar, a ze swoją wagą może jedynie leżeć i jeść. Zrobienie kilku kroków to dla niego wyzwanie, nie może zadbać o samego siebie. Robi to za niego ojciec, który poświęcił się bez reszty opiece nad 34-latkiem.

Casey King z USA waży 320 kg i ma 34 lata. Jego życiem zainteresowali się dziennikarze, ponieważ mężczyzna mówi otwarcie, że nie ma zamiaru schudnąć i nie widzi nic złego w swoim dotychczasowym trybie życia. Mimo że tak mówi widać po nim, jak strasznie męczą go codzienne czynności.

Wspomina, że jego problemy z wagą zaczęły się odkąd podjął pracę w fast-foodzie. Posiłki spożywane w miejscu zatrudnienia szybko przyniosły się na dodatkowe kilogramy. W krótkim czasie przytył tak dużo, że nie był już w stanie wykonywać swoich obowiązków. Jego przełożeni postanowili zakończyć z nim współpracę, a dla Caseya wcale nie był to impuls, by wziąć się za siebie.

Zaczął jeść coraz więcej i więcej. Ciuchy musiały być szyte na zamówienie w ogromnych rozmiarach. Całe dnie spędzał przed komputerem, bez przerwy jedząc kaloryczne posiłki - pizza, burgery, tłuste makarony nie były mu obce. Postanowił przeprowadzić się do matki, ale ta wyrzuciła go z domu. Nie umiała sobie z nim poradzić i wściekała się na bezczynność swojego dziecka.

Syn postanowił poszukać pomocy u swojego ojca i to był dla niego strzał w dziesiątkę. Zamieszkał u Eda, a co najbardziej zadziwiające jego własny tata kupuje mu te wszystkie tłuste i kaloryczne posiłki. Otyłość Caseya na tyle mocno przybrała na sile, że musi kąpać się nie w domu, ale ogromnej metalowej bali. Widok jest rozpaczliwy - Casey ledwo sięga gąbką do strategicznych miejsc na ciele, a tata po skończonej kąpieli spłukuje mydliny ogrodowym wężem. Po wszystkim musi pomóc wstać 34-latkowi, co nie jest wcale takie proste, ubrać go i dostarczyć kolejne kilogramy jedzenia. Syn Eda zapowiedział już, że będzie jeść aż do śmierci - po prostu to lubi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus stanie się 400 plus. Zmiany nie da się uniknąć
  2. Przyjaciółka Anny Jantar po latach wyznała straszliwą prawdę. Tego nie wiedział nikt, polały się łzy
  3. Małgosia znalazła na swojej wycieraczce prezerwatywę. Tuż obok leżał liścik, jak go przeczytała, chciało jej się płakać
  4. Urodziła bliźniaki, a lekarze na ich widok zamilkli. Dopiero jak na nie spojrzała, zrozumiała dlaczego
  5. Mąż pozwalał braciom i kuzynom wykorzystywać cieleśnie swoją żonę. Ale to nie było najgorsze, co jej zrobił

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć codzienne zmagania 34-latka.

Źródło: Popularne

Następna strona