Spojrzała na zdjęcia synka i zamarła. Było na nich widać chorobę i nadchodzący dramat

Autor Mateusz Sidorek - 17 Maja 2020

Zaraz po tym jak na świat przyszedł jej syn, kobieta chciała zrobić mnóstwo pamiątek dziecku. Dlatego fotografowała chłopca w różnych sytuacjach. Z czasem zauważyła, że oczy dziecka nienaturalnie się błyszczą. Nie było to efektem dodatkowych filtrów aparatu. Do pewnego momentu matka ignorowała to dziwne zjawisko, jednak któregoś razu zwróciła na to uwagę lekarzowi.

Na każdym zdjęciu jej syn miał kocie oczy

Syn kobiety zmieniał się z miesiąca na miesiąc, ale jego oczy wciąż wyglądały dziwnie. Jego matka zaobserwowała, że na zdjęciach przypominają trochę kocie oczy, które błyszczą, odbijając światło. Z czasem kobieta stwierdziła, że tęczówki dziecka różnią się też barwami. Gdy jej syn miał już cztery miesiące, powiedziała lekarzowi o swoich obawach.

Dzięki dodatkowym badaniom wyszło na jaw, że syn kobiety jest w ogromnym niebezpieczeństwie. Okazało się, że mały Frankie cierpi na ciężką chorobę. Niesamowitą historię wraz z fotografiami Frankiego przekazał portal Fakt.pl.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć, na co cierpi syn kobiety

Zobacz także:

  1. Za oknem usłyszeli głośny hałas. Wyjrzeli i zamarli, ich życie już nie będzie takie samo
  2. Edyta Górniak napisała list do Łukasza Szumowskiego. Bardzo mocne słowa, szczęka opada
  3. Najsmutniejszy ślub w historii, ciężko powstrzymać łzy. Planowali go 2 tygodnie, małżeństwem byli 3 dni
  4. Bajecznie proste triki najlepszych sprzątaczek. Są niebywale proste i skuteczne, przy numerze 10 trudno nie osiągnąć pełni zachwytu

Źródło: Fakt.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News