13-letni syn nie mógł pogodzić się z faktem, że jego mama umiera. Po 4 latach dokonał odkrycia, które zatrzęsło ludźmi z całego świata

Twarz syna
Instagram/Julian Rios Cantu
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Syn był przerażony diagnozą

Syn miał zaledwie 13 lat, gdy dowiedział się, że jego ukochana mama umiera. Nie był w stanie pogodzić się z tą wiadomością. Nagle cały jego świat legł w gruzach w związku z tą dramatyczną diagnozą. Jak wiadomo nikt nie jest w stanie przygotować się na śmierć bliskiej osoby. Chłopak zapamiętał to przerażające uczucie związane z bezsilnością i po 4 latach dokonał niesamowitego odkrycia, która zatrzęsło ludźmi na całym świecie.

Syn był przerażony, gdy jego matka przekazała mu smutną wiadomość związaną ze swoim stanem zdrowia. Po wykonaniu rutynowych badań okazało się, że kobieta cierpi na raka piersi. Ta diagnoza całkowicie zmieniła życie tej rodziny. 13-letni Julian Rios Cantu nie mógł pogodzić się z faktem, że jego mama umiera. Fakt, że choroba stopniowo będzie zabierać mu bliską osobą, był dla niego wstrząsający. 

Jak wiadomo w takich sytuacjach lekarze często starają się oszacować, ile miesięcy życia zostało pacjentowi. Nigdy jednak nie wiadomo, czy te prognozy się sprawdzą. Dla dziecka ta niewiadoma stała się źródłem ogromnego lęku. Meksykanin żył ze świadomością, że ukochana mama może odejść z tego świata w każdej chwili. 

W tej sytuacji mama 13-latka miała sporo szczęścia, bo okazało się, że przerażająca diagnoza lekarzy nie do końca miała przełożenie na rzeczywistość. Co prawda kobiecie amputowano obie piersi, ale po przeprowadzeniu operacji jej życiu nie zagrażało już żadne niebezpieczeństwo. 

13-letni Julian mógł odetchnąć z ulgą, jednak nie pozbył się tego panicznego lęku, który pojawił się w momencie, w którym dotarła do niego ta smutna wiadomość. W pewien sposób to uczucie totalnej beznadziei i bezsilności zainspirowało go do działania. 4 lata później zdecydował się założyć własną firmę. Jego głównym celem była pomoc miliardom kobiet na całym świecie. Dokonał wtedy niesamowitego odkrycia, które nazwał "inteligentny biustonosz". 

Ten rewolucyjny wynalazek w znaczny sposób ułatwi diagnostykę chorób piersi. Urządzenie złożone jest z blisko 200 czujników, które monitorują stan zdrowia piersi. Korzystając z niego regularnie znacznie wcześniej wykryje się wszelkie niepokojące objawy. 

 

Kliknij "Następna strona", żeby zobaczyć zdjęcia niebywałego odkrycia nastolatka, które już niedługo może odmienić życie milionów ludzi. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. ZUS obniży Polakom emerytury? Niepokojące doniesienia mediów, taka obniżka znacznie uszczupliłaby portfele seniorów
  2. Wiadomość o stracie spadła na Rydzyka jak grom z jasnego nieba. Tak źle u niego jeszcze nie było
  3. Oświadczał się swojej dziewczynie. Wtedy wyznała mu tajemnicę, którą ukrywała przed nim od 15 lat, a jego aż zatkało

Źródło: Webniusy

Następna strona