Syn i córka wstydzili się zbyt wyzywającego wyglądu mamy. Przeszła więc taką metamorfozę, że opada szczęka

Syn i córka wstydzili się zbyt wyzywającego wyglądu mamy. Przeszła więc taką metamorfozę, że opada szczęka
YouTube/OWN @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Syn i córka wstydzili się zbyt wyzywającego wyglądu mamy. Przeszła więc taką metamorfozę, że opada szczęka

Syn i córka tej kobiety wstydzili się z nią pokazywać publicznie. Przyczyna była bardzo niezręczna. Nie chodziło o to, że jej nie kochali, ale mieli z nią zupełnie inny kłopot. Ich mama zatrzymała się dawno w czasach swej młodości, kiedy to lubiła odważne, wyzywające stroje zgodne z modą lat 90. Trendy jednak poszły do przodu, a ona wciąż wyglądała tak jak kilkanaście lat temu.

Dzieci postanowiły, że już dłużej nie będą tego znosić. nawet nie chodziło im o o sam wygląd i styl swojej rodzicielki. Bardziej zależało im na tym, by mogła brać udział w życiu towarzyskim bez częstego wysłuchiwania kąśliwych komentarzy. Bardzo ich bolało, że koledzy i koleżanki raz po raz rzucali pod jej adresem kąśliwe uwagi. 

Dawn Williams - bo tak ma na imię kobieta - od samego początku była przekonana, że nie będzie zwykłą mamą. Jej wygląd bardzo kojarzy się z Pamelą Anderson. Wyróżnia się wielkimi implantami, sztucznymi ustami oraz doczepianymi rzęsami. Do tego nosi bardzo wyzywające ubrania, które nie pozostawiają wiele dla wyobraźni.

Stylista z programu telewizyjnego, chcąc ją oswoić z tym, że nie musi zawsze tak wyglądać, aby czuć się dobrze, na samym początku polecił jej, aby kilka dni chodziła bez doczepianych rzęs i makijażu. Kobieta trochę się temu opierała, ale kiedy zrozumiała, ile znaczy to dla jej dzieci, postanowiła się przełamać.

Kiedy weszła na scenę programu telewizyjnego, jej dzieci nie mogły powstrzymać okrzyku zdumienia. Osoba, która pojawiła się przed nimi, prawie w niczym nie przypominała wyzywająco ubranej mamy, którą znali, choć wciąż była sobą. Odziana w elegancką, ciemną sukienkę, z nieco krótszymi włosami i bardzo subtelnym makijażem, Dawn mogła poczuć się jak prawdziwa dama.

Z pewnością długo nie zapomni reakcji swoich dzieci. Teraz wreszcie będzie mogła z nimi budować bliskie relacje - syn i córka mają nadzieję, że już wkrótce będzie spędzała więcej czasu z nimi i z ich znajomymi. 

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć Dawn przed przemianą.

ZOBACZ TAKŻE:

 

    1. Najbardziej soczyste i najzdrowsze kotlety mielone na świecie. Z piekarnika, rewolucyjny przepis
    2. Odkrył tajemne drzwi w piwnicy. Jego ciało zaczęło drżeć na widok sceny jak z horroru, od razu złapał za kamerę
    3. Chińskie znaki zodiaku deklasują tradycyjne. Ujawniają całą prawdę o przyszłości każdego

źródło: zobacz to

Następna strona