Matka pokazała na zdjęciach, jak jej przystojny syn zmienił się po zażywaniu narkotyków. Straszny widok

Syn
.
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Syn pewnej mieszkanki Wentzville w Ameryce zaczął zażywać narkotyki. Kobieta postanowiła na swoim Facebooku udostępnić zdjęcia z prywatnego archiwum. To, jak zmienił się mężczyzna w zaledwie siedem miesięcy, wprawia w osłupienie. Aż ciężko uwierzyć, że na obu fotografiach jest ta sama osoba. Ten widok jest naprawdę straszny.

Syn Jennifer Salfen-Tracy był bardzo przystojnym mężczyzną, który z pewnością nie mógł narzekać na brak powodzenia u kobiet. Post, który udostępniła jego mama, doczekał się ponad 50 tysięcy reakcji i takiej samej liczby udostępnień.

Kobieta udostępniła kilka zdjęć syna. Na pierwszych, Cody Bishop prezentuje się jako zdrowy, dobrze zbudowany mężczyzna. Gdyby nie opis dołączony do fotografii, trudno byłoby uwierzyć, że na drugiej znajduje się ta sama osoba. Cody wygląda tam na wychudzonego, chorego, a jego ciało pokryte jest bliznami i strupami.

Twarz heroiny i metamfetaminy - podpisała Salfen-Tracy pod zdjęciami swojego syna, dodając, że jest to rzeczywistość wielu ludzi na całym świecie. Podkreśliła także, że jej najstarszy syn jest uzależniony, a rząd powinien skupić się na próbach rozwiązania problemu, jakim jest narkomania wśród młodych obywateli. Upublicznienie tak osobistych zdjęć było próbą skupienia uwagi na tej kwestii oraz ukazanie, że uzależnienie dotyka wielu młodych mieszkańców Stanów Zjednoczonych.

Z postu można wywnioskować, że Cody jest bezdomny i żyje na ulicach Las Vegas. Kobieta dodała, że zamieszczone przez nią zdjęcia zostały wykonane w odstępie zaledwie siedmiu miesięcy.

- Oddałam to Bogu i modlę się, aby Cody uznał, że jest zmęczony takim życiem i chce wrócić do domu, by tu uzyskać pomoc - napisała.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy przerażającą fotografię młodego mężczyzny, którego życie zostało zniszczone przez narkotyki. Te fotografie są wstrząsające.

Kliknij "Następna Strona" żeby je zobaczyć.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 94-letni mężczyzna wybudował basen w swoim ogródku. Powód, dla którego to zrobił wzrusza do łez
2. Jej 3-letni synek cierpi z powodu tego, jak wygląda. Mama przekazała wszystkim poruszające serca słowa
3. Pod śmietnikiem stała miska przykryta drewnianą płytą. Kiedy ją odsłonili, ich oczom ukazał się przerażający widok
 

Następna strona