Ich 18-letniego syna brutalnie zamordowano, wkrótce jego była dziewczyna wyjawiła im tajemnicę. Prawda okazała się zupełnie inna

Syn
Mirror.com
Wstecz

1 z 6

Dalej

Ich 18-letniego syna brutalnie zamordowano, wkrótce jego była dziewczyna wyjawiła im tajemnicę. Prawda okazała się zupełnie inna

Syn kobiety został zabity na domówce przez jedną z najmłodszych nożowniczek w historii Szkocji, Jolene Doherty. Wkrótce była dziewczyna brutalnie zamordowanego 18-latka wyznała jego rodzinie tajemnicą. Wszystko okazało się nieprawdą.

Kiedy rodzina dowiedziała się o śmieci 18-latka, była zupełnie zdruzgotana. Conner Cowper został zamordowany przez Jolene Doherty w kwietniu 2018 roku podczas jednej z domowych imprez. 17-latka wbiła w ofiarę nóż będąc pod wpływem alkoholu i narkotyków.

Tuż po śmierci nastolatka do jego pogrążonej w żałobie rodziny zgłosiła się była dziewczyna Connera. Młoda kobieta wyznała im tajemnicę, która wstrząsnęła bliskimi. Po czasie na jaw wyszło, że to zupełna nieprawda. Matka chłopaka była wstrząśnięta tym, co zrobiła dziewczyna.

By dowiedzieć się, co wyznała rodzinie zamordowanego chłopaka jego była dziewczyna, kliknij "Następna Strona"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Swoją relację trzymali w tajemnicy przez lata? Media obiegła wiadomość o dawnym romansie Figury z aktorem z "Na Wspólnej"
  2. Uratował pisklę, które wypadło z gniazda. Miesiąc później stała się niebywała rzecz
  3. Lepiej uważać na kilka znaków zodiaku. Są okropnymi plotkarzami, nie mają żadnych skrupułów
  4. Masz je na swoim telefonie? Koniecznie je usuń, nagrywają co robisz

źródło: Mirror

Następna strona