Zdjęcia córeczki Sylwii Bomby są powalające. Przy 7. trudno nie wybuchnąć śmiechem

Sylwia Bomba coraz śmielej pokazuje córeczkę
instagram/sylwiabomba/
Wstecz

1 z 9

Dalej

Rozkoszne zdjęcia Sylwii z córeczką

Sylwia Bomba coraz lepiej radzi sobie jako osoba rozpoznawalna, choć jeszcze nie tak dawno wiodła spokojne życie u boku ukochanego. Ostatnie lata wywróciły jej życie do góry nogami, a wszystko odkąd pierwszy raz pojawiła się na łamach TTV, gdzie razem z przyjaciółką Ewą do dziś żartobliwie komentuje popularne programy telewizyjne. Nieco ponad rok temu jej życie zmieniło się jeszcze bardziej, bo na świat przyszła pierworodna Antosia. 

Sylwia Bomba od dawna udziela się w mediach społecznościowych, jednak przed rozpoczęciem kariery w "Gogglebox. Przed telewizorem" na swoim Instagramie pokazywała jedynie publikacje związane z jej zawodem fotografa, niż rodzinne fotki. W końcu nadszedł dzień, w którym usłyszała o niej cała Polska, a ona wyszła swoim obserwatorom na przeciw, coraz chętniej dzieląc się osobistą sferą. Regularnie zaczęły pojawiać się zdjęcia z partnerem, a odkąd została mamą, na profilu nie brakuje również jej córeczki

Jeszcze przed narodzinami Antosi, która przyszła na świat 9 grudnia 2018 roku, Sylwia podtrzymywała, że nie chce upubliczniać wizerunku małej i rzeczywiście, początkowo pokazywała jedynie nóżkę bądź rączkę. Z czasem jednak wszystko się zmieniło, a po jednym opublikowanym zdjęciu dziewczynki, zaczęło pojawiać ich się coraz więcej. Teraz nie ma tygodnia, by na Instagramie Bomby nie pojawiła się choć jedna fotka z córką, co bardzo cieszy jej obserwatorów. 

Internauci nie mogą wyjść z podziwu nad urodą małej, chętnie powtarzając, jak słodką jest dziewczynką. Wiele ciepłych słów napłynęło również przy celebracji pierwszych urodzin Antosi, które Sylwia i jej partner spędzili w groni najbliższych. My prezentujemy Wam najbardziej powalające zdjęcia bombowej rodzinki i możecie być pewni, że przy ostatnim popłaczecie się ze śmiechu. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć rozbrajające zdjęcia Sylwii z Antosią.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Była cała sina, ciągle płakała. Dagmara Kaźmierska zdradziła, jak wyglądało jej życie, była na skraju
  2. "Królowa życia" potwierdziła rozstanie. Doszło do haniebnej zdrady
  3. 10 nawyków, które cechują ludzi wybitnie inteligentnych. Masz je wszystkie?
Następna strona