Świat według Kiepskich: Walduś całkiem zaskoczył! Z tej strony go nie znaliśmy

Świat według Kiepskich Żukowski
youtube.com/Łukasz Sobiecki
Wstecz

1 z 9

Dalej

Sukces serialu "Świat według Kiepskich" dał szansę zaistnieć wielu aktorom. Jedną z najbardziej zauważalnych postaci stał się syn Ferdynanda Kiepskiego. Słynnego już Waldusia gra Bartosz Żukowski, który poprzez swój specyficzny śmiech zdobył wielbicieli w całej Polsce. W pewnym momencie zdecydował się odpocząć i zniknął z życia publicznego. Po powrocie pokazał się już z nieco innej strony. Zaczęliśmy częściej widywać go w kryminałach i thrillerach. Jak aktor zmienił się na przestrzeni lat? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w naszej galerii.

Bartosz Żukowski swoją karierę aktorską zaczął już w wieku 17 lat, grając wtedy w pierwszym swoim filmie pt. "Pierścionek z orłem w koronie". Jednak dopiero rola w przebojowym serialu Polsatu "Świat według Kiepskich" przyniosła mu ogólnopolski rozgłos. Fani pokochali jego znak rozpoznawczy, jakim stał się bardzo charakterystyczny śmiech serialowego Waldusia.

Żukowski spędził pięć lat na planie u boku innego uznanego aktora, Andrzeja Grabowskiego. Po tym czasie zdecydował się wyemigrować za naszą zachodnią granicę. Powodem była ponoć pogoń za swoją miłością, Ewą Coll. Niedługo potem para wzięła ślub, a kilka lat później urodziła im się córka.

W ostatnich latach jednak małżeństwo borykało się z problemami rodzinnymi, które ostatecznie zakończyły się pozwem rozwodowym. Informacja na ten temat pojawiła się w mediach, w 2015 roku. Spekulowano wtedy, że powodem rozstania pary był romans Ewy. Jak się okazało, kobieta związała się później z muzykiem Kostekiem Yoriadisem. Od tamtej pory aktor walczy ze swoją byłą partnerką w sądzie o prawa do opieki nad 9-letnią córką, Polą.

Bartosz zawsze uważał się za "supermęża" oraz świetnego ojca. Twierdzi, że opłaca córce szkołę oraz kupuje jej wszystko, czego potrzebuje. Nadal jednak żadne z rodziców nie otrzymało praw do pełnej opieki nad dzieckiem. Aktor jest przekonany, że w końcu uda mu się osiągnąć swój cel i ponownie zostać ojcem na pełen etat.

Na przestrzeni lat sporo się działo w życiu serialowego Waldusia. Poza problemami rodzinnymi aktor miał również okazję sprawdzić się w innych gatunkach filmowych. Nie ograniczał się już tylko do komedii. Udało mu się odegrać role w kryminałach, thrillerach, a nawet filmach psychologicznych.

Bartosz Żukowski bardzo się różni od swojej serialowej postaci. Przedstawiamy jego prawdziwe oblicze.

Następna strona