"Świat według Kiepskich": Szokujące wyznania gwiazd serialu. Ich ciche dramaty

Autor Paweł Rumiński - 9 Listopada 2018

"Świat według Kiepskich" to jeden z najpopularniejszych seriali emitowanych w polskiej telewizji. Jego bohaterowie niezmiennie bawią Polaków od 19 lat. Niestety, życie wcielających się w nich aktorów nie jest tak barwne. Wielu z nich zmaga się i zmagało z problemami, których rozwiązanie może być nawet niemożliwe.

Popularny sitcom przyciąga przed telewizory setki tysięcy fanów. Perypetie Ferdynanda Kiepskiego i jego nieco dysfunkcyjnej rodziny podbiły serca rodaków, odkąd po raz pierwszy wyemitowano je na antenie Polsatu w marcu 1999 r. W historii polskiej telewizji raczej trudno znaleźć inny serial komediowy, który mógłby równać się "Światowi według Kiepskich" pod względem niesłabnącej sympatii widzów w tak długim okresie czasu.

Według danych Nielsen Audience Measurement we wrześniu br. produkcję Polsatu oglądało średnio 1,06 mln widzów. Pierwszy odcinek 19 lat temu obejrzało ponad 6,5 mln osób. "Świat według Kiepskich" i jego przezabawnych bohaterów znają już wszyscy. Ich stylu bycia, zachowań gestów po prostu nie da się podrobić. Śmiało można stwierdzić, że stali się marką sami w sobie.

Niestety, życie aktorów przebojowego serialu nie jest tak zabawne, jak granych przez nich postaci. Gwiazdy małego ekranu takie jak Marzena Kipiel-Sztuka, Andrzej Grabowski czy Dariusz Gnatowski zmagają się lub też zmagali z niezwykle skomplikowanymi problemami zdrowotnymi lub też natury osobistej. Choroby, rozpad małżeństwa, nałóg czy gwałt to wielkie dramaty, z jakimi przychodzi im się mierzyć w realnym świecie. Jakie piętno odcisnęły na ich życiu? Jak sobie radzą z będącymi ich wynikiem traumami? Przedstawiamy bolesne wyznania gwiazd "Świata według Kiepskich" na temat spraw, które najchętniej wymazaliby z pamięci.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News