Jak zmieniała się aktorka grająca Mariolkę z "Kiepskich"? Będziecie wstrząśnięci

świat według kiepskich
YouTube.com/ATMGrupa
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

"Świat według Kiepskich" gości na naszych ekranach od 20 lat. Ze względu na to, że obsada pozostaje wciąż ta sama, zdążyliśmy naprawdę zżyć się z bohaterami. Na bieżąco śledzimy ich losy i możemy zauważyć, że część z nich bardzo się zmieniła. Nic w tym dziwnego, nie ma człowieka, który w 20 lat nie zmieniłby się w ogóle. Jedną z głównych bohaterek jest Mariolka, w którą wciela się Barbara Mularczyk. Przedstawiamy, jak zmieniła się w ciągu tych dwóch dekad na planie.

Serial "Świat według Kiepskich" to jedna z ulubionych i najczęściej oglądanych produkcji w Polsce. Sitcom na antenie Polsatu jest emitowany od 1999 roku. Produkcja jest na tyle rozpoznawalna, że trudno spotkać osoby, która nie potrafiłaby zanucić jej czołówki.

Barbara do serialu trafiła mając 15 lat. Dziewczyna dorastała na naszych ekranach. Twierdzi, że odważyła się pójść na casting dzięki swojemu tacie, Jerzemu, który również jest aktorem. Mężczyzna namawiał córkę do spróbowania swoich sił, bo od najmłodszych lat widział w niej potencjał. W ciągu tylu lat pracy na planie, w życiu Basi zaszło wiele zmian. Ukończyła studia dziennikarskie, a w 2011 roku wyszła za mąż za Rafała Potockiego. Rok później urodziła córkę, a za kolejne dwa, syna.

Postać Mariolki, córki Ferdka, zyskała ogromną sympatię wśród oglądających, a eksperci wróżyli jej dużą karierę aktorską. Wszyscy przypuszczali, że od tego serialu jej przygoda przed kamerami dopiero się zacznie. Okazało się jednak zupełnie inaczej. Ku zaskoczeniu wielu, aktorka była wierna przez wszystkie lata tylko jednej produkcji. Epizodycznie wystąpiła w kilku serialach. W 2005 roku ukończyła studium aktorskie we Wrocławiu i od tamtego czasu jest związana z tamtejszym teatrem.

Aktorka bardzo ceni sobie prywatność i nie wystawia swojego życia pod publikę. Nie znajdziemy nigdzie żadnego zdjęcia prywatnego Mularczyk, bo kobieta nie prowadzi żadnych profili na portalach społecznościowych. Rzadko pojawia się na ściankach czy tego typu wydarzeniach.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy podróż w czasie razem z jedną z głównych bohaterek serialu "Świat według Kiepskich", Mariolką Kiepską.

Kliknij "Następna Strona".

Następna strona