Boczek z Kiepskich przeszedł prawdziwą gehennę. Jego życie całkiem się zmieniło

Świat według Kiepskich
YouTube / Pasją Nakręceni
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Świat według Kiepskich to sitcom, który na przestrzeni lat zgromadził wielu fanów. Jeden z głównych bohaterów, Boczek, w prawdziwym życiu zmaga się z ciężką chorobą. Od czasu diagnozy jego życie diametralnie się zmieniło. Przedstawiamy, z czym przyszło się zmierzyć aktorowi. To, co przeszedł, jest naprawdę straszne.

Świat według Kiepskich nie byłby taki sam, gdyby nie postać Boczka, którego gra Dariusz Gnatowski, aktor filmowy i teatralny. Największą sławę zyskał przede wszystkim właśnie dzięki roli Arnolda Boczka w produkcji Polsatu, w której występuje od 1999 roku.

Choć aktor zyskał ogromną sympatię głównie dzięki swojemu talentowi i dystansowi do siebie, jego codzienne życie nie przypomina sielanki. Kilka lat temu życie Gnatowskiego bardzo się zmieniło, a wszystko przez problemy zdrowotne, z którymi nadal się boryka. Jest nieuleczalnie chory na cukrzycę, która z każdym rokiem coraz bardziej postępuje, a jej powikłania są ogromnym zagrożeniem dla życia.

Serialowy Boczek jest niezwykle silną osobowością i przez lata ukrywał przed mediami swoją chorobę. W końcu w 2015 roku postanowił opowiedzieć o tym, z czym się boryka. Od tego czasu stara się działać na rzecz diabetyków. W roku, w którym ujawnił, na co choruje, wyreżyserował sztukę teatralną pt. "Słodki drań", w której gra główną rolę. Spektakl opowiada o problemach, jakie spotykają osoby chore na cukrzycę i z czym muszą zmagać się w życiu codziennym.

Boczek ze "Świata według Kiepskich", przez długi czas jeździł na wózku inwalidzkim i groziła mu amputacja kończyn. Jednak to nie wszystko. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy, przez co musiał przechodzić artysta i jak zmieniło się jego życie.

Kliknij "Następna Strona".

Następna strona