Krystyna Feldman zmarła 12 lat temu. Najlepsze cytaty "Babki z Kiepskich" nadal powalają, numer 7 bije wszystko na głowę

Świat według Kiepskich
.
Wstecz

1 z 12

Dalej

Świat według Kiepskich stał się niepodważalnym hitem telewizyjnym. Wiele tekstów, które padło w serialu zaczęło z czasem żyć własnym życiem, a nawet duża ich część przedarła się do naszego codziennego języka. Według znacznej części widzów Babka Kiepska potrafiła zawsze w odpowiednim momencie rzucić tekstem, który powalał oglądających na kolana. Śmiechom nie było końca, przypomnimy te najbardziej kultowe, które bawią do dziś.

Świat według Kiepskich jest serialem, który opowiada o perypetiach rodziny Kiepskich. Można śmiało stwierdzić, że odkąd nie ma w nim Rozalii Kiepskiej, produkcja nie wygląda już tak samo. O tej postaci nie zapomnimy nigdy, potrafiła wszystkich rozśmieszyć w najmniej oczekiwanym momencie.

Krystyna Feldaman zmarła 12 lat temu, ale w naszych pamięciach wciąż jest żywa. Mimo że zagrała w wielu filmach i miała wiele epizodów w różnych serialach, to właśnie z tą rolą kojarzymy ją najbardziej. Jej wieczne starcia z zięciem śledziły miliony Polaków.

Jednym z najbardziej niezapomnianych słów są z pewnością "kanalia" i "jełop". Uwielbiała w ten sposób zwracać się do Ferdka i jego syna, Waldusia. Była barwną postacią, a ludzie uwielbiali oglądać. Sposób, w jaki wypowiadała te kultowe słowa, jest nie do odtworzenia.

Babka Kiepska z powodzeniem mogłaby zostać komentatorem, ponieważ potrafiła wypowiedzieć się w każdej kwestii. Polityka, biologia czy finanse, nic nie było jej obce. Podsumowania Rozalii zawsze były bezbłędne. Aż łezka w oku kręci się na myśl o tym, że nie ma jej już wśród nas. Była wspaniałą osobą i aktorką. W tej galerii przypomnimy sobie najbardziej kultowe cytaty kobiety. Mimo upływu lat wciąż bawią tak samo, a czytając je, można usłyszeć w głowie jej głos.

Kliknij Następna Strona i sprawdź.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Wyciekły tajne listy Benedykta XVI ws. abdykacji. Cała prawda wyszła na jaw
2. Tylko najlepsi dostrzegą zaskakujące szczegóły. Większość nie ma szans
3. Był nekrofilem i seryjnym mordercą. Tłumy go uwielbiały
4. Najszybszy psychotest jaki istnieje. Prawdę o sobie poznasz w moment
 

Następna strona