Kim jest prawdziwa żona Paździocha z "Kiepskich"? Opadną wam szczęki, to prawdziwa seksbomba! [ZDJĘCIA]

Świat według Kiepskich
Kadr z "Świat według Kiepskich"
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Świat Według Kiepskich jest bez wątpienia jednym z najbardziej lubianych seriali w naszym kraju. Chętnie śledzimy losy bohaterów nie tylko na ekranach, ale i w ich prywatnym życiu. Jednemu z nich, a konkretniej Ryszardowi Kotysowi, czyli serialowemu Paździochowi, w kwestii kobiet zdecydowanie się poszczęściło, mężczyzna bowiem może pochwalić się piękną żoną. Ta kobieta to prawdziwa seksbomba jest młodsza nawet od jego syna z pierwszego małżeństwa. Koniecznie musicie ją poznać.

Świat według Kiepskich zapewnił mężczyźnie dużą rozpoznawalność. Ryszard Kotys był na roku w szkole teatralnej z największymi gwiazdami polskiego kina, między innymi z Kaliną Jędrusik i Bogumiłem Kobielą. Debiutował u samego Andrzeja Wajdy i spodziewano się, że jego nazwisko również dołączy do najsłynniejszych polskich aktorów. Jego losy potoczyły się jednak zupełnie inaczej i musiał zadowolić się rolami epizodycznymi, pozostając w cieniu, na drugim planie.
Sam jednak przyznaje, że nie miał nic przeciwko. Popularności nie lubi, za wywiadami nie przepada, a ponad wszystko ceni sobie spokojne życie rodzinne.

- To było ogromne przeżycie dla 22-latka, tym bardziej że wcieliłem się w jedną ze znaczących ról. Na planie pracowałem między innymi z Romanem Polańskim i Zbyszkiem Cybulskim, kolegą z roku z krakowskiej PWST – wspominał w jednym z wywiadów.

Później zaczęły nadchodzić kolejne propozycje i Kotys grywał u najlepszych polskich reżyserów. Otrzymywał wprawdzie role niewielkie, ale za to charakterystyczne i zdecydowanie zapadające w pamięć.

Mężczyzna pewnego dnia poznał atrakcyjną studentkę ASP. Pobrali się, a niedługo po tym na świat przyszedł ich syn Piotr. Ich związek niestety nie przetrwał próby czasu. Rozstali się po dwudziestu latach. Aktor przez jakiś czas był sam, dopóki na jednym z teatralnych festiwali nie poznał młodszej od niego o 25 lat Kamili Sammler, która niemalże od razu wpadła mu w oko.

Wkrótce okazało się, że kobieta jest w ciąży. Pobrali się, a owocem ich miłości jest ich syn, Eryk. Mimo tego, że różnica wieku między nimi jest duża, to wcale im to nie przeszkadza. Oboje chętnie spędzają czas w domu i bardzo chronią swoja prywatność. Nie zawsze jednak było to takie łatwe, zwłaszcza gdy Kotys dostał rolę w popularnym sitcomie, jakim jest Świat według Kiepskich.

- Małżeństwo jest także przyjaźnią. Łatwiej się przyjaźnić z dojrzałym mężczyzną - wyznaje kobieta w jednym z wywiadów. 

Razem z redakcją przybliżamy Wam sylwetkę Kamili Sammler, która jest bardzo piękną kobietą. Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć jej zdjęcia.


 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Które ze znanych gwiazd wciąż są wolne? Sprawdź u kogo masz szanse, w numer 7 nie dowierzamy
2. Kim jest tajemnicza córka Katarzyny Dowbor? Jej życie nie było lekkie, wstrząsające fakty
3. Gdyby nie Wiśniewski, dziś byłaby na szczycie? B. żona muzyka ma rozległe wykształcenie, w te fakty aż trudno uwierzyć
 

Następna strona