Nieznana przeszłość Krystyny Feldman. Na jaw wyszły dramatyczne fakty

Świat według Kiepskich
Screen / Świat według Kiepskich
Wstecz

1 z 6

Dalej

Nieznana przeszłość Krystyny Feldman. Na jaw wyszły dramatyczne fakty

"Świat według Kiepskich" przyniósł wiekowej aktorce rozpoznawalność. Polacy pokochali ją za rolę babki Kiepskiej w kultowym serialu telewizji Polsat. Krystyna Feldman była obecna na scenie teatralnej, odkąd skończyła pięć lat. Amatorzy kina doceniają ją za jej wybitne role drugoplanowe. Niewielu fanów zna jednak szczegóły z życia prywatnego aktorki.

"Świat według Kiepskich" był dla niej trampoliną do popularności. To właśnie dzięki roli babki Kiepskiej pokochały ją tysiące widzów, jednak wybitna aktorka ma na swoim koncie wiele wspaniałych ról - także filmowych, lecz przede wszystkim teatralnych. Zagrała w wielu wspaniałych filmach i dwukrotnie została laureatką nagrody "Orła", za drugoplanową rolę w "To ja, złodziej" oraz pierwszoplanową w obrazie "Mój Nikifor". Występowała również w wielu serialach.

Choć aktorka zmarła w 2007 roku, to wciąż ma wielu wielbicieli, a jej wybitny talent na zawsze pozostawił odcisk w polskiej kinematografii. Niewiele osób zna jednak szczegóły z jej prywatnego życia. Krystyna Feldman urodziła się we Lwowie w 1916 roku, a w 1937 ukończyła Państwowy Instytut Sztuki Teatralnej w Warszawie. Po latach na jaw wyszły dramatyczne fakty z młodości aktorki. Miała wyjątkowo ciekawe życie, wielbiciele aktorki nie mieli o tym pojęcia.

Jeśli chcesz poznać tajemniczą przeszłość Krystyny Feldman, kliknij Następna Strona

ZOBACZ TAKŻE:
1. Największe skandale i afery w Polsce w 2019 roku. Chajzer, Durczok i Woźniak-Starak to tylko początek
2. Proste, ale ile dawały radości. Niezwykłe zabawki, które kradły serca dzieci w PRL
3. Są zdumiewające i wstydliwe. 7 rzeczy, które robi kobieta, kiedy jest sama w domu
4. Najlepsze życzenia świąteczne. Złożone w odpowiedni sposób zachwycą bliskich

źródło: Wikipedia / Culture

Następna strona