Porażający wygląd polskich gwiazd. Serialowej babki Kiepskiej nie da się rozpoznać, z innym również jest problem

Aktorka z "Świat według Kiepskich" przeszła metamorfozę. Nie tylko ona
Facebook
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Aktorka z "Świat według Kiepskich" przeszła metamorfozę. Nie tylko ona

Aktorka serialu "Świat według Kiepskich" przeszła ogromną przemianę. Aby zagrać tytułowego Nikifora, nad jej wyglądem pracował sztab profesjonalistów. Za rolę w filmie "Mój Nikifor" zgarnęła 5 najważniejszych w środowisku filmowym nagród. Inni aktorzy również przeszli niesamowitą przemianę.

Jak każdy wie, większość ról wymaga odpowiedniego przygotowania aktora do zagrania postaci. Nie chodzi o samo wierne odwzorowanie mowy, gestów, ale duża część sukcesu leży także w rękach charakteryzatorów.

Nie tylko babka Kiepska ze "Świata według Kiepskich" przeszła metamorfozę. Inni czołowi polscy aktorzy również musieli być świadomi, że rola wymaga od nich pójścia na pewne kompromisy.

Chociaż musieli czasem godzinami siedzieć przed lustrem, a obok nich krzątali się profesjonaliści, to było warto. Nagrody i wyróżnienia na festiwalach, zachwyty fanów, propozycje od innych reżyserów.

W galerii znajduje się 10 wybranych sylwetek polskich aktorów w rolach, które wymagały od nich sporego przygotowania. W większości są nie do odróżnienia od pierwotnych bohaterów.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć, co musieli przejść aktorzy, aby wcielić się w kultowe i nierzadko szokujące role. Charakteryzatorzy zrobili kawał dobrej roboty.

Zobacz także:

  1. 10 psiaków, które wyglądają identycznie jak sławni ludzie. Podobieństwo 7. psa jest uderzające, jak dwie krople wody
  2. Psy pokazują zęby nie tylko ze złości. Niewiele osób jest w stanie zachować powagę na widok niektórych zdjęć, rozbawiły miliony internautów
  3. Będzie skandal? Gorące zdjęcia siostry Szpaka w sieci, prosto z łóżka z mężczyzną
  4. Kobieta przeszła wyjątkowo ciężki poród. Spojrzała w oczy swojego męża i zalała się łzami

Źródło: Facebook

Następna strona