Boczek z Kiepskich strasznie schudł przez paskudną chorobę. Metamorfozy, które wbijają w fotel

Autor Michał Kubacki - 3 Maja 2019

"Świat według Kiepskich" to serial, który otworzył furtkę do kariery wielu aktorom. Ciągnie się nieprzerwanie od 1999 roku i jest nadawany na antenie stacji Polsat. Wielu aktorów, którzy brali udział przy produkcji od samego początku, zmieniło się nie do poznania. Jednym z nich jest serialowy Boczek, w którego wciela się Dariusz Gnatowski. Przeszedł niezwykłą metamorfozę. Oto 15 gwiazd, które zmieniły się przez lata kariery.

"Świat według Kiepskich" od lat zabawia widzów Polsatu. Opowiada o życiu bezrobotnego Ferdka Kiepskiego i jego rodziny. W serialu występuje rzesza znanych i cenionych aktorów, w skład których wchodzą Andrzej Grabowski, Ryszard Kotys, Marzena Kipiel-Sztuka i Renata Pałys. Ferdek wspólnie z kolegami z sąsiedztwa próbuje znaleźć sposób na łatwy zarobek, przy jak najmniejszym wysiłku i wkładzie własnym. Jednym z sąsiadów i wspólników Ferdka jest Boczek, w którego wciela się Dariusz Gnatowski. Aktor cierpi na straszną chorobę, która przyczyniła się do zmiany nawyków, wyglądu i co najważniejsze, jego metamorfozy. Nie jest on wyjątkiem w świecie show-biznesu. Wielu gwiazd, które widujemy regularnie na ekranach, zmieniło się nie do poznania. Z reguły nie zauważamy tych zmian. Czasem wynika to z tego, że z pomocą charakteryzatorów i efektów specjalnych usuwa się wszelkie niedoskonałości z twarzy gwiazd. Dopiero gdy porównamy sobie zdjęcia z początków kariery i obecne, jesteśmy w stanie zauważyć znaczne zmiany.

"Świat według Kiepskich" nie jest jedynym przykładem tasiemca, w którym aktorzy grają po kilkanaście lat. Możemy wyróżnić również takie produkcje, jak "Klan", "Na dobre i na złe", "M jak Miłość" czy "Na Wspólnej". W każdej z tych produkcji są aktorzy, którzy przeszli jakąś metamorfozę. Zmiany w ich wyglądzie są bardzo często korzystne i większość z nich może być dumnych z tego, że starzeją się z taką godnością. Przez lata historii polskiej kultury, filmu i muzyki przewinęła się cała masa charakterystycznych twarzy. Wiele z nich zmieniło się nie do poznania. Przedstawiamy 15 gwiazd, które przeszło największe metamorfozy.

Kliknij "Następna strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News