"Świat według Kiepskich" może Waldusiowi nie wystarczyć. Najwyższe alimenty gwiazd

Świat według Kiepskich
Youtube.com/SPA Info TV
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

"Świat według Kiepskich" to jeden z niewielu i jednocześnie główne źródło dochodu aktora znanego z postaci Waldusia. O Bartoszu Żukowskim ostatnio w mediach jest dosyć głośno, zwłaszcza z powodu rozwodu oraz zasądzonych alimentów na córkę. Nie zgadza się on z decyzją sądu odnośnie narzuconej mu kwoty. Okazuje się, że wypłata ze "Świat według Kiepskich" może serialowemu Waldusiowi nie wystarczyć. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy galerię gwiazd, które muszą płacić na swoje dzieci. Kto wykłada najwięcej?

"Świat według Kiepskich" to jedna z niewielu produkcji, która przygarnęła Bartosza Żukowskiego na dłużej. Aktor nie ma szczęścia w swojej karierze i przeważnie otrzymuje jedynie propozycje pomniejszych ról, przez co na ekranie pojawia się tylko na chwilę. W życiu prywatnym również nie wiedzie mu się zbyt dobrze.

Bartosz Żukowski rozwiódł się ze swoją żoną. W sądzie odbywało się kilkanaście rozpraw rozwodowych, na których para ścierała się o to, kto będzie wychowywał ich 10-letnią córkę, Polę. Żona aktora zażądała od niego bardzo wysokich alimentów, z których opłatą Bartosz Żukowski zalegał. Według doniesień "Gazety Prawnej" w październiku 2016 roku Polacy zalegali ze spłatą długu alimentacyjnego w łącznej wysokości 9,4 mld złotych.

Co jakiś czas słychać o burzliwych rozwodach czy rozstaniach par, po których nikt by się tego nie spodziewał. Niektórzy kończą związek, pozostając w dobrych relacjach ze względu na dzieci. Inni toczą wieloletnie batalie sądowe. Oto gwiazdy, które są po rozwodzie i muszą płacić zasądzone pieniądze na swoje dzieci.

Kliknij "Następna strona", aby poznać historię, która odbiera mowę

Następna strona