Bawili nas do łez, odeszli zbyt szybko. Nagła śmierć aktorów Świata według Kiepskich zdruzgotała widzów

Autor Klaudia Bochenek - 19 Stycznia 2020

Gwiazdy serialu "Świat według Kiepskich" zdecydowanie odeszły przedwcześnie. Choć były w sile wieku, to ich śmierć była zaskoczeniem dla wszystkich. Miały jeszcze wiele ról do zagrania i ogromne plany, niektórym przeszkadzało zdrowie, lecz nie poddawali się w swoich postanowieniach.

ZOBACZ TEŻ: Cios za ciosem, przeszła przez piekło. Śmierć nagle odebrała córkę Magdzie Gessler, potem nadszedł kolejny dramat

W serialu "Świat według Kiepskich" przewinęły się setki znanych aktorów, którzy wcielali się nie tylko w role epizodyczne. Niektórych z nich mogliśmy oglądać na małym ekranie nawet przez kilkanaście lat. Pokazywali swój talent komediowy, a dzięki często absurdalnym odcinkom zdobywali jeszcze większą sympatię.

Kiedy media obiegały wieści, że któryś z aktorów nie żyje, wszyscy pogrążali się w bólu i smutku. Ich pomysły, doświadczenie, wskazówki i wigor już nie wrócą. To nieopisana strata, którą odczuwali nie tylko producenci i główni bohaterzy, ale też widzowie i pojedynczy fani.

Warto poświęcić chwilę czasu sylwetkom w galerii i wspomnieć ich wyjątkowe role, w które wcieli się nie tylko w "Świat według Kiepskich". Na pewno pamiętacie ich z filmów kultowych polskich reżyserów.

Kliknij "Następna strona", aby poznać pierwszą osobę, która miała ogromny wpływ na serial. Na pewno pamiętacie tę rezolutną kobietę, która ukochała sobie dogryzanie Ferdkowi.

Zobacz także:

  1. Była ikoną w PRL, teraz gwiazdą Barw Szczęścia. Przyznała się do strasznego nałogu, była na skraju
  2. Adoptowali kota, który urósł do ogromnych rozmiarów. Mimo obaw postanowili go zatrzymać, zdjęcia wprawiają w osłupienie
  3. Widzisz na tym zdjęciu zwierzę? Dużo osób się poddaje, a ponoć jest banalnie proste
  4. Porażający widok. Grób, w którym spoczął Adam Słodowy

Źródło: Google

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News