Halinka z "Kiepskich" musiała stawić czoła poważnej chorobie. Jest nieuleczalna

Świat według Kiepskich
Kadr z "Kop Głębiej"
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Świat według Kiepskich jest jednym z najbardziej lubianych i popularnych polskich seriali. Odtwórczyni roli serialowej Halinki Kiepskiej dziś wiedzie niezwykle udane życie, którego można pozazdrościć, a jej kariera prężnie się rozwija. Nie zawsze jednak było tak kolorowo. Kobieta od lat zmaga się z ciężką nieuleczalną chorobą, a to, co przez nią przeszła jest wstrząsające. Przedstawiamy największe dramaty jej życia.

Świat według Kiepskich to serial, który przyniósł jej ogromną popularność. Marzena Kipiel-Sztuka skończyła Technikum Budowlane w Legnicy i magistra z zarządzania zasobami ludzkimi. Mimo ukierunkowanego wykształcenia cały czas ciągnęło ją do teatru i aktorstwa. Pasja była dużo silniejsza od niej. W latach 80. zdecydowała się zatrudnić w Teatrze im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie jako suflerka. To właśnie tam dostrzeżono u niej niesamowity talent aktorski, który wykorzystała w późniejszych latach, kiedy rozwijała swoją karierę na deskach Teatru Dramatycznego w Legnicy.

Zanim udało jej się dostać rolę w popularnym sitcomie, Świat według Kiepskich musiała przejść niezwykle długą i trudną drogę, z czego bardzo niewiele osób zdaje sobie sprawę. Ciężka sytuacja finansowa zmusiła ją do podjęcia konkretnych działań. W jej życiu wydarzyło się coś, co przyczyniło się do tego, że zdecydowała się wziąć sprawy w swoje ręce. Wtedy właśnie los się do niej uśmiechnął i w 1999 roku otrzymała rolę Halinki Kiepskiej, w którą wciela się do dziś.

Marzena Kipiel-Sztuka jest uwielbiana przez wielu Polaków. Dzięki swojej roli potrafiła rozbawić do łez widzów tej hitowej produkcji. Śmiało można stwierdzić, że kobietę cechuje siła zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Prywatnie jednak nie da się ukryć, że jej życie nie było usłane płatkami róż. Zanim doszło do momentu, w którym poczuła wiatr w żaglach, musiało wydarzyć się coś strasznego, co zupełnie odmieniło jej postrzeganie świata. Życie bardzo doświadczyło aktorkę.

Ponadto od lat zmaga się z nieuleczalną chorobą, która mimo podjętych prób leczenia cały czas powracała i rujnowała jej życie. Kobieta nigdy nie odniosła się do tej kwestii, jednak jeden z jej byłych mężów zdradził ten sekret, którego przez te wszystkie lata sama wstydziła się ujawnić. Przedstawiamy dramaty aktorki, o których mogliście wcześniej nie słyszeć.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się więcej.


 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 30 codziennych nawyków, które bardzo źle wpływają na nasz mózg. To prosta droga do choroby!
2. Andżelika przeżyła prawdziwy dramat. Chciała powiększyć sobie biust, niestety, wybrała złą metodę
3. Rówieśnicy okrutnie nabijali się z twarzy ich córki. 25 lat później nie było im już do śmiechu

Następna strona