Paździochowa z "Kiepskich" w realnym życiu zmaga się z uzależnieniem. Nieznane fakty

Świat według Kiepskich
YouTube / ATMGrupa
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Świat według Kiepskich zapewnił sławę wielu aktorom. Tak między innymi było z Renatą Pałys, która wcieliła się w serialu w rolę Heleny Paździochowej. Kobieta wyznała, że w życiu prywatnym jest absolutnym przeciwieństwem bohaterki, w którą się wciela. Okazuje się, że zmaga się z uzależnieniem, które jest bardzo silne i sama przyznaje, że nie wyobraża sobie z nim zerwać. Przedstawiamy nieznane dotąd fakty z jej prywatnego życia.

Świat według Kiepskich przyniósł jej niespodziewaną sławę. Renata Pałys przyznaje jednak, że jest dumna z tego, że jest rozpoznawalna dzięki tej produkcji. Teraz wykorzystuje swoją popularność, pomagając ludziom w podeszłym wieku. Aktorka założyła fundację, która wspiera potrzebujące osoby. Skupia się głównie na artystach, o których świat już dawno zapomniał. Kobietą wstrząsnął widok tego, jak spycha się starszych ludzi na margines. O wielu z nich nikt nie dba, a w urzędach są traktowani jako zło konieczne. Dlatego właśnie postanowiła się poświęcić.

Renata Pałys urodziła się w 1956 roku we Wrocławiu. Jest córką wrocławskiego artysty, Henryka Wilkowskiego i Miry Wilkowskiej. W 1980 roku ukończyła studia na Wydziale Lalkarskim filii PWST we Wrocławiu. W latach 1980-1981 pracowała w Teatrze im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze. W 1981 roku podjęła pracę w Teatrze Współczesnym im. Wiercińskiego we Wrocławiu. W 1982 roku przeniosła się do Wrocławskiego Teatru Pantomimy, gdzie pracowała do 1987 roku, kiedy rozpoczęła pracę na deskach Teatru Kalambur. Tam z kolei pracowała przez dwa lata.

Mimo tego, że kobieta ma na swoim koncie dużo ról w spektaklach teatralnych, to wciąż najbardziej kojarzona jest z rolą żony Paździocha. Chociaż niemalże każdy w naszym kraju zna jej osobę, to wciąż niewiele o niej wiadomo. Ceni sobie prywatność i rzadko udziela wywiadów. Udało nam się jednak dotrzeć do faktów dotyczących jej uzależnienia, z którego wielu nie zdaje sobie sprawy.

Kliknij "Następna Strona" i dowiedz się, co jest jej największą pasją.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Te gwiazdy zachowały dziewictwo aż do ślubu! 10 nazwisk, w niektóre aż ciężko uwierzyć
2. Aktorka TVN przyznała się do przykrej choroby. Cierpi na nią coraz więcej gwiazd, w tym Kinga Rusin i Joanna Krupa
3. Jak zmieniały się dzieci występujące w "M jak miłość"? Mateuszek, Łukasz i Ula są nie do poznania!
 

Następna strona