Gdzie mieszka Boczek z "Kiepskich"? Aktor musiał się wyprowadzić, miał poważne powody

Autor Andżelika Wróblewska - 17 Września 2019

Świat według Kiepskich to jeden z najdłużej emitowanych seriali w naszym kraju, pokochały go miliony oglądających. Szara rzeczywistość, którą reżyser ukazuje w dość groteskowy sposób, na tyle spodobała się widzom, że serial na antenie Polsat jest emitowany nieprzerwanie od 19 lat. Dla wielu aktorów był to bez wątpienia przełomowy okres w karierze. Jeden z aktorów był tak bardzo rozpoznawalny, że musiał się przeprowadzić.

Świat według Kiepskich bez wątpienia może wielu aktorom zapewnić popularność, serial emitowany jest już 19 lat. Przez ten czas widzowie zdążyli bardzo mocno zżyć się z postaciami, które widzimy na ekranie. Wiele osób widząc aktora lub aktorkę na ulicy, częściej od razu kojarzy postać, w którą się wciela, niż ich prawdziwe imię i nazwisko. Niektórzy artyści o takiej popularności marzą całe życie, dla innych jednak stało się to utrapieniem. Przekonał się o tym jeden z głównych bohaterów sitcomu, uwielbiany przez wszystkich Arnold Boczek. Wcielający się w tę rolę Dariusz Gnatowski musiał zmienić miejsce dotychczasowego zamieszkania, aby w końcu wyzwolić się od ciekawskich osób i znaczących spojrzeń. Takiej decyzji zdecydowanie nie spodziewali się jego wierni fani, ani nawet bliscy znajomi.

Dariusz Gnatowski dla swoich fanów stał się wprost nieodzowną częścią serialu. Sympatyczny pracownik rzeźni i jego powiedzonko "w mordę jeża" stali się już wręcz ikoniczni, a każdy odcinek bez jego obecności to dla jego fanów stracony epizod. Wiele gwiazd decyduje się na mieszkanie w prawdziwych willach, inni z kolei po prostu zawsze marzyli o dużym domu położonym w zależności od preferencji w mieście lub na wsi. Ku naszemu zaskoczeniu, Dariusz Gnatowski postawił na zwyczajne życie pozbawione przepychu i luksusu, do którego przyzwyczaiły nas inne gwiazdy. W jego przypadku była to bardziej potrzeba, która pojawiła się zarówno u niego, jak i u małżonki.

Mężczyzna podczas wywiadów niejednokrotnie podkreślał, jak dobrze mu się teraz żyje. Wraz z małżonką uwili sobie spokojne i przytulne gniazdko, którego można mu pozazdrościć. Wyznał także, że jedyne co kręci ich teraz najbardziej to święty spokój i to właśnie mogli osiągnąć dzięki przeprowadzce w nowe miejsce. Razem z redakcją Pikio, przedstawiamy, jak wygląda rodzinna oaza aktora. Dla wielu może to być nie lada zaskoczeniem.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się więcej.

ZOBACZ TAKŻE:
1. 30 codziennych nawyków, które bardzo źle wpływają na nasz mózg. To prosta droga do choroby!
2. Andżelika przeżyła prawdziwy dramat. Chciała powiększyć sobie biust, niestety, wybrała złą metodę
3. Rówieśnicy okrutnie nabijali się z twarzy ich córki. 25 lat później nie było im już do śmiechu

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News