Długo ukrywali swoje choroby przed całym światem. Wielu z nich podzieliło los Boczka i Ferdka z Kiepskich

Świat według Kiepskich
youtube
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Długo ukrywali swoje choroby przed całym światem. Wielu z nich podzieliło los Boczka i Ferdka z Kiepskich

Świat według Kiepskich gości na ekranach telewizji Polsat już od 21 lat. Widzowie, którym odpowiada prosty humor prezentowany w serialu pokochali produkcję. Fani serialu zgodnie przyznają, że rodzina Kiepskich i ich sąsiedzi bawią ich do łez. Polsat nie rezygnuje z tej perełki i do dziś możemy śledzić losy bohaterów, których zabawne powiedzonka przeszły już do mowy potocznej. 

Niewiele osób jednak zdaje sobie sprawę, że aktorzy wcielający się w główne postaci w serialu "Świat według Kiepskich" od wielu lat borykają się z problemami zdrowotnymi. Aktorzy niechętnie  zdradzają, że stan ich zdrowia nie jest zadowalający i muszą codziennie toczyć ciężką walkę, by pojawić się na planie. 

Inna gwiazda Polsatu o której ostatnio jest niebywale głośno, czyli Paweł Królikowski to kolejna osoba w polskim show-biznesie, która zmaga się z ciężką chorobą. Okazuje się, że w telewizji możemy oglądać wiele gwiazd, które borykają się z często nieuleczalnymi chorobami. Będziecie zdziwieni, które gwiazdy pomimo walki z chorobą, stawiają się w pracy i z uśmiechem wcielają się w nasze ulubione postaci. 

Kliknij Następna strona, by dowiedzieć się o chorobach innych gwiazd.

źródło: interia

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rodzina przywiązała psa do zlewu i się wyprowadziła. Powód nie mieści się w głowie
  2. Waży ponad 300 kg i chce nadal tyć, jest zachwycona swoim ciałem. Pokazała uwodzicielskie zdjęcia, tylko dla odważnych ludzi
  3. Krystyna Loska w młodości zachwycała urodą. Niewiarygodne, jak wygląda teraz

Następna strona