Boczek z "kiepskich" musiał drastycznie zmienić swoje życie. Groziło mu ogromne niebezpieczeństwo

Autor Andżelika Wróblewska - 7 Sierpnia 2019

Świat według Kiepskich jest sitcomem, który na przestrzeni lat zgromadził ogrom fanów. Jeden z głównych bohaterów, Boczek, prywatnie musiał podjąć ogromne wyzwanie. Aktor był zmuszony drastycznie zmienić swoje życie, a pchnęło go do tego niebezpieczeństwo zagrażające jego życiu. Przedstawiamy, z czym przyszło się zmierzyć aktorowi. To, co przeszedł, jest naprawdę straszne. Wielu ludzi mogłoby nie podołać tak drastycznym zmianom, jakie musiał podjąć mężczyzna.

Świat według Kiepskich nie byłby już taki sam, gdyby nie postać Boczka, w którego wciela się Dariusz Gnatowski, aktor filmowy i teatralny. Największą sławę zyskał on przede wszystkim właśnie dzięki roli w hitowej produkcji Polsatu, w której występuje nieprzerwanie od 1999 roku.

Mimo tego, że aktor zyskał ogromną sympatię głównie dzięki swojemu talentowi i dystansowi do siebie, jego codzienne życie ani trochę nie przypomina sielanki, ani beztroski, jak życie serialowego Boczka. Kilka lat temu życie Gnatowskiego bardzo się zmieniło, co znacząco wpłynęło na to, jak aktualnie żyje mężczyzna. W momencie, gdy jego życie zawisło na włosku, zmuszony był do podjęcia drastycznych decyzji i zmian swoich codziennych nawyków.

Dariusz Gnatowski jest niezwykle silną osobowością i przez lata ukrywał przed mediami, z jaką gehenną musiał się mierzyć. W końcu w 2015 roku postanowił opowiedzieć o tym, co go spotkało. Dla wielu było to niemałym zaskoczeniem, a najwierniejsi fani od razu okazali mu ogromne wsparcie.

W serialu Świat według Kiepskich, Arnold Boczek jest postacią, która zawsze potrafi nas rozbawić do łez. Wszyscy oglądający z zaciekawieniem wyczekują każdego nowego odcinka, żeby znów móc oglądać perypetie sąsiadów, mieszkających w jednej z wrocławskich kamienic. Podczas emisji najnowszych odcinków fani byli zaskoczeni ogromną metamorfozą jednego z głównych bohaterów.

Dariusz Gnatowski zaskoczył widzów swoim nowym wyglądem. Okazuje się, że ta drastyczna zmiana w jego wyglądzie nie była spowodowana jego "widzimisię" tylko tym, że zagrażało mu ogromne niebezpieczeństwo, które mogło nieść za sobą różne skutki. Między innymi takie, że moglibyśmy na dobre stracić z ekranów naszego bohatera. Przedstawiamy, z czym musiał zmierzyć się aktor i co wpłynęło na drastyczne zmiany, które musiał podjąć w swoim życiu. To, co przeszedł, budzi ogromne współczucie.

Kliknij "Następna Strona" i dowiedz się, w jakim niebezpieczeństwie znalazł się mężczyzna wcielający się w postać Boczka.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Krzysztof Jackowski miał szokujące polityczne wizje. Nie uwierzycie kto wygra wybory, a kto zakończy karierę
2. Tak umierała Kora. Po piątym zdjęciu długo nie będziecie mogli się pozbierać, wstrząsający widok
3. Tak mieszka Marta Kaczyńska. Widok obrzydliwych luksusów powala na kolana (dużo zdjęć)

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News