Można tylko współczuć. Halinka ze "Świata według Kiepskich" przeżyła wielkie tragedie, mało kto o nich wiedział

Halinka z serialu "Świat według Kiepskich" przeżyła wielkie tragedie
youtube.com/ipla
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Halinka z serialu "Świat według Kiepskich" przeżyła wielkie tragedie

Aktorka z serialu "Świat według Kiepskich" nie miała łatwego życia. Chociaż wiele osób okazywało wsparcie Marzenie Kipiel-Sztuce, to nie wystarczyło. Przecież jej życie było w rozsypce, i to nie raz.

Marzena Kipiel-Sztuka jest związana ze "Światem według Kiepskich" już od pierwszego odcinka. Ekrany telewizorów podbiła w 1999 roku rolą rezolutnej Halinki, która ciągle ma pretensje do swojego męża, Ferdka. Jej życie prywatne nie było jednak aż tak kolorowe, jak w serialu.

"Świat według Kiepskich" był dla niej odskocznią, miejscem, gdzie może się pośmiać i ma wsparcie zaufanych aktorów. Jednak życie zawodowe, a prywatne, to dwie różne sprawy. Tylko zaufane osoby wiedziały, przez co przechodziła aktorka. Wylała morze łez przez swoich bliskich - i to niejednokrotnie.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się, co przeżywała w prawdziwym życiu serialowa Halinka. Los jej nie oszczędzał, mało kto wiedział o jej dramacie.

Zobacz także:

  1. Mężczyzna żyje z matką pod jednym dachem i we wszystkim jej pomaga. Kobieta nie żyje od wielu lat, zdjęcia wywołują ciarki
  2. Kręci się w głowie od samego patrzenia. Wyjątkowo dziwnie wyglądający kot rozkochał w sobie miliony ludzi
  3. Na zdjęciu chowa się tajemnicze zwierzę, widzisz? 90% osób poddaje się po kilku minutach
  4. Szydzili z niej, że jest najbrzydszą panną młodą w historii. Teraz wygląda jak modelka, niesamowite

Źródło: Radio ZET

Następna strona