Ferdek z Kiepskich ma piękną córkę. Znana aktorka zachwyca każdego!

Autor Wiadomości Pikio - 4 Marca 2019

Świat według Kiepskich jest serialem doskonale doskonale znanym milionom Polaków. Nie wszyscy jednak wiedzieli, że Andrzej Grabowski wcielający się w postać Ferdka ma córkę o naprawdę olśniewającej urodzie. Pociecha artysty również zajmuje się aktorstwem, a być może w niedalekiej przyszłości nawet dorówna swojemu ojcu pod względem popularności. Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się więcej na jej temat.

Andrzej Grabowski stał się niezwykle rozpoznawalny dzięki serialowi "Świat według Kiepskich", który emitowany jest już od niemalże 20 lat. Aktor bardzo dobrze odegrał rolę bezrobotnego Ferdynanda Kiepskiego. Widzowie pokochali graną przez niego postać za spontaniczność i bezpośredniość. Po niedługim czasie produkcja stała się jedną z najchętniej oglądanych w Polsce.

Z pewnością jednak nie wszyscy fani artysty wiedzieli, że ma on córkę. Pociecha aktora ma dzisiaj 27 lat i zaskakuje swoją urodą. Katarzyna Grabowska ma za sobą również pierwsze kroki w zawodzie, w którym jej ojciec osiągnął już niemalże wszystko.

Córka Grabowskiego zagrała już w takich filmach jak choćby "Mechanizm obronny" w reżyserii Dominika Matwiejczyka, który miał swoją premierę 9 września 2012 roku. Jednak jej popularność zaczęła zauważalnie wzrastać dość niedawno.

Aktorka otrzymała główną rolę Joanny Popiel w serialu "Zakochani po uszy", który jest emitowany w telewizji zaledwie od kilku miesięcy. Od tamtej pory media zaczęły zwracać większą uwagę na Katarzynę Grabowską. Można powiedzieć, że tak naprawdę dopiero rozpoczęła wielką karierę choć miała już okazję pojawić się m.in. w "M jak miłość".

Pociecha Ferdka z serialu "Świat według Kiepskich" już od jakiegoś czasu jest również całkiem aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie jest obserwowana przez prawie 44 tysiące użytkowników. Mają oni przyjemność podziwiać jej niesamowitą urodę na zdjęciach, które aktorka całkiem często tam udostępnia.

-Ślicznie wyglądasz - skomentował jeden z użytkowników Instagrama.

Myślicie, że młodsza córka Andrzeja Grabowskiego ma dużą szansę na wielką karierę? Uroda z pewnością pomoże jej osiągnąć większą popularność, a talent być może będzie kluczowym elementem do wielkiego sukcesu. Z pewnością od teraz będzie ona stanowić pewną konkurencję dla swojej starszej siostry, która również jest aktorką. Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się więcej na temat pociechy serialowego Ferdka Kiepskiego.

Kliknij "Następna strona"!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News