Gwiazdy Kiepskich, które nie żyją od lat. Byli najlepsi, bawili nas do łez

Świat według Kiepskich
Kadr z serialu "Świat według Kiepskich"
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

"Świat według Kiepskich" dał sławę wielu aktorom. Wielu z nich pojawiało się regularnie, niektórzy od czasu do czasu, a inni wystąpili w nim jednorazowo. Nie zmienia to faktu, że serial jest kultowy i wielu pragnęło pokazać się w nim choć epizodycznie. Niektórzy aktorzy, zwłaszcza ci starszej daty, mieli swój debiut telewizyjny właśnie w tej produkcji. Wielu z nich już nie żyje. Przedstawiamy aktorów serialu "Świat według Kiepskich", których już nigdy nie ujrzymy na ekranie.

"Świat według Kiepskich" to serial telewizyjny, który obrósł już mianem legendarnego. Główny bohater, Ferdek Kiepski, próbuje wymyślić sposób, aby "zarobić, ale się nie narobić" i na tym głównie skupiają się perypetie przedstawione w humorystyczny, prosty w odbiorze sposób. Główną postać odgrywa kultowy aktor, Andrzej Grabowski, który postać Ferdka kreuje nieprzerwanie od ponad 20 lat. Wspólnie z takimi aktorami jak Ryszard Kotys czy Bartosz Żukowski od 1999 roku tworzą serialową rodzinę, która wieczorami zabawia widzów stacji Polsat. 

"Świat według Kiepskich" przez wszystkie lata zaangażował wielu aktorów. Niektórzy pojawiali się epizodycznie, inni zabawiali nas przez lata. Aktorzy znani z desek teatru, którzy pamiętali jeszcze czasy bez Internetu, mieli szansę wystąpić w produkcji Okiła Khamidowa. Wielu z nich już odeszło z tego świata. Przedstawiamy aktorów "Świata według Kiepskich", których już nigdy nie zobaczymy na ekranach.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona