Gwiazdy Kiepskich nie żyją od lat. Tragiczna śmierć i choroba

Świat według Kiepskich
.
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Świat według Kiepskich jest serialem zainspirowanym inną popularną zachodnią produkcją. Przedstawia alternatywną rzeczywistość mieszkańców jednej z wrocławskich kamienic, a w szczególności perypetie Ferdynanda Kiepskiego i jego rodziny. Wydarzenia z życia bohaterów możemy śledzić nieprzerwanie od 1999 roku. Wielu aktorów popularnego serialu niestety już nie żyje. Zmarli z powodu strasznych chorób lub starości. Przedstawiamy gwiazdy serialu, które ze smutkiem pożegnaliśmy lata temu. 

Świat według Kiepskich nadawany jest na antenie Polsat już od 1999 roku. Fabuła serialu skupia się głównie na perypetiach Ferdynanda Kiepskiego, który jest głową rodziny. Oprócz losów Ferdka możemy też śledzić barwne życie mieszkańców jednej z wrocławskich kamienic. Główni bohaterowie w większości odcinków próbują znaleźć pomysł na biznes idealny, czyli jak "zarobić i się nie narobić". W tytułową rolę Kiepskiego wcielił się świetny aktor, Andrzej Grabowski. 

W serialu mieliśmy okazję podziwiać wielu znanych aktorów, których już niestety nie ma wśród nas. Część z nich zagrała role epizodyczne, a część występowała w tej produkcji od samego początku. Niektórzy z nich odeszli w wyniku strasznych chorób, z którymi zmagali się w ostatnich latach życia, inni z kolei ulegli wypadkowi, bądź zmarli ze starości. Jedno jest pewne, pamięć o nich pozostanie żywa na długie lata. 

Tak to niestety bywa w większości długowiecznych seriali. Gdy czytamy o obsadzie, pojawiają się nazwiska nieżyjących już osób. Lista potrafi wprawić w smutek. Razem z redakcją Pikio postanowiliśmy przypomnieć o nieżyjących już aktorach serialu "Świat według Kiepskich". Niektóre z tych nazwisk to ogromna strata dla polskiej kinematografii. 

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się, kogo pożegnaliśmy w 2016 roku. 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Ziemia jest w znacznie gorszym stanie, niż wiecie. 21 przerażających zdjęć, które są tego dowodem
2. 10 największych mitów nt. naszego ciała. Niektóre są naprawdę absurdalne, ale w nie wierzymy
3. Najsłynniejsze ofiary anoreksji, które postanowiły zawalczyć o swoje życie, ale było już za późno

Następna strona