Tworzy olśniewające suknie z pustych opakowań po psiej karmie. Efekt końcowy sprawia, że wszystkim opadają szczęki do samej ziemi

Suknia
Instagram/garbagegoneglam
Wstecz

1 z 9

Dalej

Tworzy olśniewające suknie z pustych opakowań po psiej karmie. Efekt końcowy sprawia, że wszystkim opadają szczęki do samej ziemi

Od razu widać, że ta suknia wygląda zupełnie inaczej niż inne kreacje. Uwagę przykuwa nie tylko mocno podkręcone graficznie tło, ale sama kreacja wygląda tak oryginalnie, że aż surrealistycznie. Okazuje się, że jest ona wykonana z opakowań po karmie dla zwierząt.

Suknia stworzona przez tę artystkę i designerkę wzbudziłaby mieszane uczucia na niejednej imprezie. 33-letnia Kristen Alyce robi swoje kreacje ze śmieci. Do tworzenia tych oryginalnych ubrań używa odpadów przeznaczonych do recyklingu, takich jak folia aluminiowa czy plastikowe opakowania.

Ostatnio jednak zdecydowała się na realizację zupełnie innego projektu, który będzie nie tylko kolejnym ujściem jej kreatywności i sposobem na zaszokowanie ludzi, ale także sposobem realizacji szczytnego celu. Doskonale zdawała sobie sprawę z tego, jak dużą uwagę może na sobie skupić.

Tym razem Kristen Alyce wykonała ubrania z opakowań po karmie dla zwierząt. Sesje zdjęciowe były wykonywane wraz ze zwierzakami ze schronisk, a następnie miały trafić do specjalnego kalendarza. Dochód ze sprzedaży miał zasilić konto fundacji zajmującej się schroniskami dla zwierząt, w których nie zabija się podopiecznych.

33-latka na przygotowanie swoich kreacji do kalendarza poświęciła 300 godzin. Każda z kreacji wymagała użycia od jednej do 25 toreb. Co ciekawe, projektantka wykonała nie tylko suknie, ale także stroje kąpielowe czy kombinezony kosmiczne.

Kliknij następną stronę, żeby zobaczyć kolejne niesamowite kreacje artystki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażający wygląd polskich gwiazd. Serialowej babki Kiepskiej nie da się rozpoznać, z innym również jest problem
  2. 10 psiaków, które wyglądają identycznie jak sławni ludzie. Podobieństwo 7. psa jest uderzające, jak dwie krople wody
  3. Robisz rosół na drobiowym mięsie? Popełniasz ogromny błąd, kucharze ostrzegają
  4. Psy pokazują zęby nie tylko ze złości. Niewiele osób jest w stanie zachować powagę na widok niektórych zdjęć, rozbawiły miliony internautów

Źródło: Metro UK

Następna strona