Zamówiły sukienki przez internet. Gdy je przymierzyły chciało im się płakać

Sukienka, zakupy online
archiwum prywatne
Wstecz

1 z 13

Dalej

Jak nie zamawiać przez internet?

Sukienka wieczorowa, koktajlowa, do pracy czy na randkę - bez wątpienia tylko panie dostrzegą różnicę w tych wszystkich kreacjach. Z każdym rokiem wybór staje się coraz większy, co daje kobietom prawdziwe pole do popisu jeśli chodzi o wybranie sukienki na daną okazję. Ile gustów, tyle możliwości, a największy wachlarz można znaleźć oczywiście w internecie, gdzie ilość sklepów z kreacjami zdaje się nie mieć końca. 

Sukienka to najlepszy pomysł na stylizację, jeśli nie wiemy, które części garderoby będą do siebie pasować lub jeśli zwyczajnie nie mamy czasu na godzinne przeszukiwanie szafy. Nie trzeba oczywiście wspominać, że sukienki robią największe wrażenie na mężczyznach, dlatego panie tak chętnie zakładają je chociażby na pierwszą randkę. 

O ile grono miłośniczek zwiewnych kreacji jest dość spore, o tyle mało która ma czas na przemierzanie licznych centrów handlowych w poszukiwaniach odpowiedniej. Niektóre starają się zagospodarować choć chwilę na odwiedzenie kilku butików, a inne idą na łatwiznę i decydują się na zakupy online. Rzeczywiście, może to być naprawdę świetne i przede wszystkim szybkie rozwiązanie, jednak nie zawsze okazuje się trafione. 

Chyba nikomu nie trzeba przypominać, że zdjęcie, które widnieje na internetowej witrynie sklepu, nim trafiło do sieci, zostało odpowiednio przerobione, by dla potencjalnego klienta wyglądało jeszcze korzystniej. Filtry, edycja światła i wiele innych trików sprawiają, że przedstawiane na modelce ubranie w rzeczywistości może wyglądać zupełnie inaczej. 

Wiele kobiet przekonało się o tym boleśnie na własnej skórze, kupując przez internet wymarzone sukienki. Gdy tylko otworzyły przesyłkę i założyły kreację w ich ochach pojawiły się łzy, a niekończące się pokłady złości przeszyły ich ciało. Niektóre z nich, nie kryjąc swojego oburzenia, postanowiły sfotografować zamówienie i podzielić się nim z internautami, by przestrzec ich przez podobnymi sytuacjami. Widok jest nieprawdopodobny.

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć najbardziej absurdalne zdjęcia.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot stracił nogi w wypadku. Teraz porusza się w zaskakujący sposób
  2. Fenomenalny benefis Zenka Martyniuka. Wystąpiły największe gwiazdy, przypominamy najpiękniejsze momenty  
  3. 12 najczęstszych błędów, które doprowadzają polonistki do szału. Żaden Polak nie powinien ich popełniać, fatalnie świadczą o rozmówcy 
Następna strona