Chciały wyglądać bosko, a wszyscy się z nich śmieli. Najgorsze wpadki ze studniówek, unikaj ważnych błędów

Autor Klaudia Bochenek - 18 Stycznia 2020

Studniówka to najważniejszy bal w życiu nastolatków. Niektórzy już nawet rok wcześniej myślą o kreacji, jaką na tę wyjątkową chwilę założą. Nie wiedzą, że o wpadkę ogromnie łatwo. Niektórych rzeczy zwyczajnie nie wypada.

Studniówka traktowana jest przez nastolatków jako impreza, na której należy "się pokazać". Wiele z nich wydaje setki złotych na suknie, garnitury, kolczyki, buty i inne dodatki. Cena nie gra roli, ważne, żeby wyglądać jak najlepiej.

ZOBACZ TEŻ: Cios za ciosem, przeszła przez piekło. Śmierć nagle odebrała córkę Magdzie Gessler, potem nadszedł kolejny dramat

W związku z tym często spotykamy się z tym, że panie mają niedopasowane sukienki do swoich figur, w nieakceptowalnych kolorach, krojach i długościach. Panowie podobnie, chcą dotrzymywać kroku swoim partnerkom.

Z galerii dowiemy się, jakich błędów kategorycznie nie popełniać, ponieważ potem patrząc na zdjęcia możemy być mocno zawiedzeni. Skromność i elegancja to dwa słowa klucze, tak mocno w dzisiejszych czasach niedoceniane.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć, jakie błędy najczęściej popełnia młodzież wybierając studniówkowe kreacje. Skutek może być opłakany, to prawdziwe faux-pas.

Zobacz także:

  1. Każdy jadł słodkie bułeczki w dzieciństwie. Przepis jest zdumiewająco prosty, wrócą wspomnienia w mgnieniu oka
  2. Corgi i pitbull, husky i pomeranian, najbardziej niezwykłe krzyżówki ras. Wyglądają nieziemsko
  3. Woźny sprzątał salę gimnastyczną na oczach uczniów. Zajrzał do kosza na śmieci i oniemiał, wszyscy patrzyli tylko na niego
  4. Delikatne ciasto ma tylko 2 składniki, a smakuje obłędnie. Bajecznie prosty przepis zawsze się udaje

Źródło: Google

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News